Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretitek ha az utcán petárdá...

Szeretitek ha az utcán petárdázik a gyereketek?

Figyelt kérdés
dec. 30. 12:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Tudtommal tilos petárdázni mindenhol.
dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem csinál ilyet.
dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Jobban szeretem ha a szobában petárdázik, nagyon féltem, kint még esetleg megfázna.
dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Rúgnám is szét a seggét, de gyorsan, ha megtudom.

De egyébként megvan nevelve rendesen.

dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hát mi felénk szoktak hiába tilos.
dec. 30. 13:06
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is már egy csomó hülyegyerek petárdázik, a kutyások meg ki vannak akadva, hogy hány napra kell bezárni a kutyát, hogy ne szaladjon világnak ijedtében? Miért nem lehet ezt a sz.rt betiltani? A világ egyik legértelmetlenebb dolga.
dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
81%
Petárdázni már egy jó ideje tilos. Gondolom a tűzijátékra gondolsz. Szeretem-e vagy sem? Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem zavar, amennyiben betartja az erre vonatkozó szabályokat, biztonsági előírásokat, és sem embert, sem állatot nem zavar ezzel. Mondjuk az én fiam már 17 éves.
dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem, az enyém eléggé intelligens, hogy tudja, ez veszélyes, és árthat vele az állatoknak. Csak az unintelligens orkok és gyerekik hiszik azt hogy ez jó poén. Bár remélem kb a balesetin pacsiznak a sorstársaikkal, már ha marad még kezük:-D
dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
#7 Tilosnak tilos, de valahogy mégsem viszik be tömegesen a hülyegyerekeket az utcáról petárdázásért. Szóval ha valami ennyire tilos, az valójában nem tilos.
dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
33%
Már utálom. Szilveszter éjfélkor jó, van hangulata. De 2-3 napig ezt a durrogtatást hallgatni már idegesítő.
dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!