Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakított velem a párom és...

Szakított velem a párom és még anyám is belém rúg,miközben beavatom a dolgaimba?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm,elég cefetül érzem magam miatta.Hibás vagyok benne ez tény,mert mostanában elég feszült voltam a munkám miatt és egyéb dolgok miatt.Sokszor nem úgy reagáltam,ahogy kellett volna ez tény és sokszor emelt hangon szólt hozzám,ezt megunta.Nyilván neki is vannak hibái,de az nem lényeg jelen állás szerint.Ányámnak elmondtam a dolgaimat,mondom hátha megért,de akárhányszor előkerül a téma,hogy milyen jó lenne együtt újra stb,akkor csak annyit tud mondani,hát nem te rontottad el,ott volt a lehetőség stb duma.Ti hogyan éreznétek magatokat,ha még egy ilyen dumával belétek rúgnának, miközben anélkül is padlón lennétek?Vagy én fújom fel ezt a dolgot?Nem tudom,de nekem nagyon rosszul esik,még akkor is ha így van.
márc. 1. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha veled sír előrébb leszel?
márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megbocsájtottál már magadnak?
márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!