Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ezt direkt csinálja?

Anyám ezt direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Délután mióta hazajöttem anyám a gépnél ült olyan 15 perccel ezelőttig. 15 perccel ezelőtt ment ki az elő szoba/konyhába és most pakolászik meg csörög valamivel.

Apám már aludna, húgom szintén aludna. Apám kb 15 perccel ezelőtt kapcsolta ki a tv-t, aztán pont kijött anyám.

Anyám háztartásbeli szóval lenne ideje egész nap elintézni a dolgokat, de valahogy állandóan így estére jut eszébe minden, amikor már más aludna és biztos hogy valakit zavar, aztán meg ő van felháborodva, ha apám szól hogy legyen már csendben.


Direkt csinálja, hogy ezzel is idegesítse apámat? Nem túl jó a házasságuk, konkrétan érezni a gyűlöletet kettejük között.



márc. 1. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez egyszeri, teljesen normális, ha rendszeres, apadnak mondd meg, szedhe össze magát, udvaroljon, és legyen férfi, anyándnak meg mond meg, szedje össze magát elegyen nő :D
márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
57%

Én is hasonlóan vagyok időbeosztás tekintetében. (csak kicsi babával, jó házasságban.) Ránézek az órára és látom már 17óra. Átfut az agyamon hogy pl. mosás, pakolás, hajtogatás, és felmosás elmaradt. Egyiket még megcsinálom.


Kérdezd meg miért csinálja.

Reggel ő még alszik mikor a csaladod többi tagja már munkába készülődik?

Kerdezd meg akkor őt zavarja-e a zajongás?

Ha igen, mert teszi ezt akkor amikor mas pihenne?


Én együtt fekszem és szinte kelek a férjemmel. Szerencsére nincs éjszakás műszakja.

márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Anyukád depressziós, a gép előtt vigasztalja magát. Értelmes elfoglaltság, hasznosságérzés, gyógyszer és esetleg terápia kellene neki, mielőtt végleg becsavarodik.

Vagy váljanak el, annak semmi értelme, hogy mindenki tönkreteszi a másikat a nagy holtomiglan-holtodiglan mítosz kedvéért.

márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
3 as, 4 es valaszoló vagyok. Sajnalom, hogy azt írtam pasija van. Nem fontoltam meg a szavaim. De kulonben sem a te dolgod lenne. Ki tudja ha elválnak , mi lesz, ha anyad haztartásbeli ott fog éhenhalni
márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ti mar tizkor alszotok? :O
márc. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Vagy passzív-agresszív módon így generál magának figyelmet. Ha más nincs, negatív reakciókat provokál ki, hogy figyeljenek rá.
márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint nem akar egy légtérben lenni apáddal. Akkor megy ki mikor apád bemegy. Addig tesz-vesz míg apád elalszik. Így nem kell vele kapcsolatba kerülnie.
márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg passzív-agresszív megnyilvánulás, nem "véletlen elfelejtettem"... mit? :D


Mármint, ha elfelejtem kipakolni a mosogatógépet, nem este háromnegyed tízkor állok neki, mert ráér az reggel is.


Feltéve, ha nem direkt akarom felcs.szni a velem élőket.

márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez egy szétesett család. Anyád is szétesett, de még annyira nem, hogy ne szurkapiszkálja azt, akinek a szeretetét elvesztette. Ne tőlük tanulj viselkedni és játszmázni.
márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!