Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukától is csinál a gyereket...

Anyukától is csinál a gyereketekkel olyat ami nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem anyukámat. Nagyon szeretem, jóban vagyunk, álmomban nem gondoltam hogy ilyen probléma lesz. Hiába kérek tőle bármit mintha a falnak beszélnek és most már ott tartok hogy nem vagyok nyugodt ha vigyáz a 6 honaposomra. Most kezdett el forogni, egyik napról a másikra mint a villám kb.

Kértem ne hagyja a kanapén egyedül, erre ott hagyja mert csak egy fél pillanat, leszoktam menni vele a földre játszani de kizárólag úgy hogy én is ott vagyok vele mert a fejet meg beveri ha hirtelen fordul, természetesen ott hagyta be is verte üvöltött, oda adja a szalvétat neki amit még a szájába tol - itt már felemelt hangon kellett kérjem hogy ne.. a válasz: kikakilja, semmi baja nem lesz egy kis sírástól. Túlreagalom?


márc. 2. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Az elején kell ezeket lerendezni. Elsősorban be kellene vállalnod, hogy ha nem tarta be a kéréseidet, akkor ne hagyd rá többet. Persze ez neked is kellemetlenség, de így meg lesz.rja, hogy te vagy a gyerek anyja.
márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, megbántani se akarom. A szalvetas eset után felállt és mondta hogy jobb ha ő már megy, haza is ment. Természetesen utána mondtam neki hogy ne haragudjon de hülyeségeket ne csináljon már.. jó is volt úgy három hétig. Most újra ugyan ott tartunk a forgás miatt..
márc. 2. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ha ennyire értetlen, meg fog sértődni, evvel nem tudsz mit tenni. Ez a jobbik eset, hiszen nyilván nem akarod, hogy a későbbiekben is azt engedjen meg neki, amit ő akar.
márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Na, ő okozhat fájdalmat a pici babádnak, de neki nehogy megsérüljön a lelkecskéje. De ő mondta, semmi baja nem lesz egy kis sírástól. Neki sem. Nőj fel, anya vagy, jó hogy nem engeded, hogy fájdalmat okozzanak a gyerekednek mert különben anyu duzzog. Nem rosszindulatból, de ha az anyósod csinálná ezt már gyűlölnéd érte.
márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ostoba nárcisz az anyád. Át kéne gondolnod azt a jó viszonyt is - nem alkalmas rá! Te képes lennél veszélyeztetni a gyerekedet, mert nem akarod megbántani az anyádat, mert rettegsz tőle! Miféle anya vagy te?!
márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én nem merném rábízni.
márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Mindenfajta túlzás nélkül mondom, hogy egy percre se hagynám vele.

Nálunk ez odáig fajult, hogy a gyerekem egyszer életveszélyes helyzetbe került (egy felnőtt által), miközben az anyám vigyázott rá, és mivel annyira az volt a mániája, hogy az ő felügyelete alatt övé a döntési jog, erről hónapokig nem tudtam. Rettentő dühös lettem, és el is lett vágva mindenfajta döntéshozatal. Egy nagyszülő ne adjon magának szülői jogokat. Majd a szülők eldöntik, mit szabad, meg mit nem. Ha ezt, és evvel együtt a szülőt nem lehet tiszteletben tartani, akkor inkább a segítség se kell.

márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha az anyósod csinálná ugyanezeket, mit tennél...?
márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, már felhívtam hogy nem kell rá figyelni elvisszuk nagybevasarlasra ebben a szép időben..
márc. 3. 08:34
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem látná felügyelet nélkül, ennyi lenne a nagy helyzet, és az sem érdekelne, ha megsértődik.
márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!