Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet felkeresni egy...

Hogyan lehet felkeresni egy gyermeket, akivel sosem volt kapcsolata az apának?

Figyelt kérdés
24 éves lányról van szó.
márc. 3. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Feltételezem itt felkeresés alatt azt érted, h megvan a száma, csak nem tartják a kapcsolatot. Nekem van egy nagyon jó tippem erre:

Telefonkönyvből kipörgeti az apa a lány számát, rábök, kicsöng, lány felveszi, apa beleszól: szia kislányom! Az édesapád vagyok. Szeretnék beszélni veled. Hogy vagy?

márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem személyesen, első körben. Levelet írnék neki, amiben megadnám az elerhetosegeimet.
márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

1!


Az értelmező olvasas annyira nem erősséged, ugye...

márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nem mindegy, miért nem volt sosem kapcsolata az apának a lányával?
márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Sok dologtól függ szerintem. Pl. hogy miért nem volt kapcsolat? Ha apa lelépett és a lány ebben a tudatban nőtt fel, megspékelve esetleg anya nem túl szép véleményével, akkor ugye nehéz.

Ha “elfogadható” okból nem volt ott apa, az is egy másik helyzet.

Ezért nehéz erre mit mondani.


Ha rosszul értettem a kérdést, és egyáltalán csak megtalálni akarja az apa a lányát, akkor én próbálnám Facebookon keresni, esetleg a nagyszülőket felkeresni. Egy régi lakcím, ahol anya lakott, hátha még ott lakik. Régi baráti társaság, munkahely.

márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én hálás vagyok érte, így utólag, hogy sosem keresett bennünket meg vagy fel az elhagyó szülőm. Bár voltak évek amikor sanyarogtunk anyagilag és mentálisan is, de mindenképpen békésebb és kiszámíthatóbb volt így, mintha odavissza cikázik az életünkben.
márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Finoman közeledve hagyni, hogy a lány döntsön akar e az apukával találkozni. Megadhatja az apa levélben az elérhetőségét ez jó ötlet és a lány eldönti szeretné e felvenni vele a kapcsolatot.

Gondolom anya neve ismert, a közösségi oldalakon is kereshetnéd a lányod na nem nyilvánosan hanem rákeresni az anyára ott biztos meg lesz a lány is.

márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy. Ha a LÁNY akar közeledni, oké, amúgy hagyd békén.


Apám pl ki-be járt az életembe, hol eljött, aztán hónapokon át szrt rám, majd megint megjelent...


Mentálisan teljesen kicsinált, és őszintén kívánom, bár rám se nézett volna, mert ez, hogy hol fontos vagyok neki, hol fel is fordulhatnék felőle sokkal rosszabbul érintett.


Csak én nem dönthettem, akarom-e látni, mert amikor épp megjelent, akkor nagybüszkén lobogtatta a határozatot, joga van elvinni hétvégére.


Mióta felnőttem, nem engedem az életembe. Néha írunk egymásnak néhány szót, egyszer-kétszer összefutunk egy kávéra, de ennyi, nem hagyom, hogy játszogasson velem, mint 8 éven át.

márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miután semmi háttér történet nincs, totál felesleges kombinálni, hogy minden az apa hibája.
márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!