Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a szüleim utálnak mert keveset keresek és otthon lakok?

Figyelt kérdés

250 nettót keresek, a szüleim nap mint nap elmondják mennyire utálnak, mekkora féreg alja sz@r vagyok. Sírnánk a helyedbe, mert ismijeink 5-600 nettót kereső mérnökök, te csak csóró munkás vagy, utálunk.


Leadom a fizetésem egyébkent.


márc. 4. 12:05
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
96%
Semennyire. Költözz el. :)
márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Grizesteszta ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Milyen végzettséged van? Van lehetőséged elköltözni?
márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem normális. Költözz el és legjobb megoldás többet nem beszélni velük!
márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy ez nem normális. Az, hogy leadod a fizudat, azt jelenti, hogy mind a 250 ezret odaadod?

Én nem laknék náluk a helyedben, és rájuk sem néznék a jövőben.

márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

A teljes fizudat leadod?

Akkor semmi saját penzed nincsen?

Nem.tudom, melyik városban élsz de ennyiből szűkösen egy szobát tudnál fizetni, talán még a fővárosban is. A probléma az hogy kauciót nem tudsz letenni. Ha ennyire akadályoznak, hogy minden pénzedet elveszik, az szerintem már akar egy rendőrségi feljelentést is megér. De talán valamelyik másik válaszoló jobban ért a joghoz, hogy ez minek minősül.

márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Nálam a felnőtt gyerekem addig lakna, ameddig akarna, és a fizetéséből sem kérnék egy fillért se, ha el tudnám tartani a fizetésemből. Lényegében csak ahhoz ad, amit ő maga fogyaszt. De én örülök, hogy még velünk vannak a gyerekeink.
márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid is mérnökök mind a ketten? (Már csak mert ismerősök gyerekeivel példálóznak, de ŐK mit tudnak felmutatni?)
márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Miért viseled ezt el? Miért nem költözöl el? És miért adod le a pénzed felnőtt emberként? Azzal a felnőtt emberrel tudnak így beszélni, aki hagyja magát.
márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
K.b. ennyit keresek én is, összetett pozitív és negatív helyzetek miatt is maradtam családi lakásban, évek óta 30-ezret kell adnom a lakásba, kötelezőnél kicsit több is ez, és kicsi marad is belőle anyumnak, mindenki jól jár így. Nem normális állapot az egészet leadni!
márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
1,5 hónap múlva költözök 26,5 éves férfi vagyok. Mert azt láttom a pénz, ingatlanvagyon az ember mérőszáma.
márc. 4. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!