Van ilyen applikáció?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazásra lenne szükségem amellyel a gyermekem összes telefonhívását és sms-t látom, vissza tudom nézni akkor is ha kitörölte. Van valami ilyen app?

márc. 4. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Vannak device management (MDM) cuccok, de az sokkal több, mint egy applikáció, és legtöbbjük fizetős is, és kifejezetten úgy kell beállítani hozzá a telefont. Beállítás után úgy fog működni, mint ha te lennél a telefon fő kezelője, a gyereked pedig a használó, és gyakorlatilag mindent tudsz csinálni (bár az SMS-ek és telefonhívások megtekintése elég speckó, de van olyan, ami erre is képes).

Ez például részben ingyenes: [link]

De nem egyszerű a felkonfigurálása.

Másik, etikai oldalról megközelítve: én nem örülnék neki, ha bármelyik szülőm kémkedni akarna utánam, mert azzal csak sokkal bizalmatlanabbá válnék velük szemben. Úgy sem tudsz megakadályozni dolgokat, inkább támogasd, vagy beszélgess vele, mit, miért tesz, stb. Ne legyetek egymás ellenségei.

márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves és miért nem bízol benne?
márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél neki új telefont. Előtte telepíttesd fel a Pintérrel a pegazus programot.
márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
De azzal legyel tisztaban, hogy ha ezt a gyereked eszreveszi, akkora torest okozol neki a kemkedeseddel, hogy meg fog utalni egy eletre.
márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kéne a gyerek magánszférájába így belemásznod. Ha még fiatal hozzá, hogy telefonja legyen, akkor adjál neki egy butatelefont, azon fel tudod hívni és ő is téged, de ha már kamasz akkor hagyjad békén és élje az életét. Ha valamit el akar titkolni, úgyis meg találja a módját, semmi értelme ezeket a felesleges köröket lefutnod. Például az unokatesóm gyerekének se engednek facebookot meg ellenőrzik a mobilját, és talált olyan felületet ahol a nem tudják őt ellenőrizni. Csak a kapcsolatatoknak árt, ha kémkedsz utána, én átgondolnám a helyedben.
márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
14 éves a fiam és szerintem drogdíler. Utánna kémkedek, és nem mondom el neki, hogy tudom csak finoman a témával megpróbálom leállítani.
márc. 4. 15:30
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
14 éves drogdíler. 😂😂😂🤦
márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: szerintem - akár anonim módon - gyermekvédelmi alapítványoktól kérj tanácsot, hogy kétségbe vagy esve és ilyenen gondolkodsz az igazság kiderítése érdekében és megoszthatod velük miért feltételezed ezt.
márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Ki lenne olyan hülye, hogy egy 14 éves kiskölyökre drogot és a hozzá járó cseszett sok pénzt rábízná? :D

16-17 évesen esetleg.

márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
És szerinted, mit fognak vele csinálni a "főnökei" ha rájönnek, hogy a telefonján keresztül kémkednek utána?
márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!