Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha a szüleid el...

Mit tennél ha a szüleid el akarnának menni az exfeleséged esküvőjére?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az exem esküvője, mire a szüleim is hivatalosak. Mondtam nekik, hogy elég undorító húzás lenne tőlük ha elmennének, de ők ugyanúgy készülnek, vásárolgatnak meg ilyenek, nem érdekli, hogy nekem hányingerem van attól a nőtől meg az új faszijától. Főleg anyám a hangadó, ő beszélte rá apámat. Mit tegyek, hogy leállítsam ? Vagy szóba se álljak vele azok után ha elmennek az eskűvőre?

márc. 4. 13:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Valami egész biztosan kimaradt a történetből. Alap esetben nem is hívják meg az ex szüleit az esküvőre :)
márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%

Magánügyük. Ha az én gyerekem így állna hozzá ahhoz, hogy én kivel tartok kapcsolatot, nem zavarna különösebben, ha utána nem allna velem szóba.


Az én esküvőmön ott volt a sogorom ex felesége és anyósa, illetve a sogorom jelenlegi barátnője. Ex sogorno heti vendég volt anyosomnal, amíg egy városban éltek. Attól, hogy a házasság nem működött, ők még szerették és tisztelték egymast

márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Az öcsém nem szólt semmit. Mi nagyon jóban maradtunk a volt sógornőmmel, anyukám is, tesómnak ezzel semmi problémája. Pontosan tudja hogy ők váltak el, nem a sógornőm tőlünk. Teszem hozzá, az új párjának sem jelent problémát, szeretjük őt is :)
márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a gáz, hogy az exeddel foglalkozol. Nem Te vagy az esküvőre hivatalos, így ez téged nem érint. A szüleid felnőtt emberek, oda mennek ahova akarnak.


Felejtsd el az exed, és keress egy új kapcsolatot.

márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavarna. Igaz, én nő vagyok, és nincs exférjem, de ha menni akarnak, menjenek. Esetleg egy annyit odamondanék, hogy egyenek jó sokat, helyettem is :D
márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha ők jóban vannak, és nyilván jóban vannak, ha egyáltalán szóba került a meghívás, akkor túllépnék a sértettségemen, és nem foglalkoznék vele, mit csinálnak. Nem neked kell ottlenni és bájologni, hol fáj az neked, ha anyádék odamennek? Addig foglalkozz a saját dolgaiddal.
márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A szüleimnek az én oldalomon kellene állni,és ha azt mondom, hogy ez sértés velem szembe,akkor illene a fülük botját mozdítani.
márc. 4. 13:59
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

Olyan nincs, hoyg a "te oldalad" meg az "exfeleség oldala" - elváltatok, semmi közötök a továbbiakban egymáshoz, mindketten a saját életetek kellene, hogy éljétek.

Az, hogy az exed újra házasodik, nem "ellened szóló" cselekedet, hanem az ö élete.

A szüleid feltehetöen tudják, hogy normális nö, továbbra is jó ismerösökként tartják vele a kapcsolatot és teljesen természetes, hogy elmennek az esküvöjére, ha meghívta öket.


A probléma veled van, a te hozzáállásoddal, ezek szerint évek óta nem voltál képes felfogni, hogy már nem vagytok egy pár.

márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

Mit gondolsz, mi az oka, hogy nem a te oldaladról állnak?

Egyáltalán mit jelent ez, hogy két oldal van?

márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%
Elengedném őket. Elvégre felnőtt emberek.
márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!