Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzem rosszul magam...

Jogosan érzem rosszul magam ezért?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogy anyám megígér valamit, hogy elmegyünk pl. szerdán egy boltba vagy elmegyünk valahova, én belelkesedek, én még indulás előtti napján megkérdezem, hogy biztos megyünk és mondja igen. Aztán vagy este mondja vagy aznap, hogy most mégse megyünk mert nincs kedvem, fáradt vagyok...(egész nap otthon van) Ez elég rosszul esik főleg, mert én van, hogy amíg nem megyünk addig nem csinálok programot arra a napra és mikor közli ezt akkor feleslegesen vártam úgymond pedig volt, hogy pont arra a napra terveztem volna valamit. Jó egy nap nem olyan nagy cucc de sokszor csinálta ezt és már kezd zavarni. Hiába mondtam utána, hogy akkor ne mondjon semmit, hogy megyünk valahova ha eleve nem biztos de utána ő besértődik és nem beszél velem max másnap mintha mi sem történt volna. Pedig itt inkább nekem kéne "megsértődnöm" de én nem szoktam sértődékeny lenni. Ez max zavar de elengedem, csak rosszul esik. Más anyja is szokta ezt csinálni, mi a megoldás? Már csináltam azt, hogy ha mondott valamit, hogy megyünk ide oda ekkor akkor úgy tettem mintha nem is mondott volna semmit aztán csodák csodájára elmentünk. Más nem szokta ezt csinálni csak ő. Jó van amikor tényleg közbe jön valami ami miatt nem tudunk menni de nem mindig. Nyilván nem a bolt, a vásárlás a fontos hanem az, hogy megyünk valahova, program. Hogy szoktak megnevezni egy ilyen embert, van e valami kifejezés ilyen viselkedésre? Jogosan érzem rosszul magam?

márc. 5. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

"nem a bolt, a vásárlás a fontos hanem az, hogy megyünk valahova, program"


Akkor hiszti helyett találj ki otthonra programot...

márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-Ez nem hiszti, csak leírtam amit gondolok...itt már mindent hisztinek könyvelnek el? :/...kivel találjak ki programot áruld el? anyámmal lett volna de lemondja, egymagamban nem szeretek kimozdulni...
márc. 5. 18:36
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja azt irtad otthon, hát nem otthon akartam volna programot...köszi a semmit. Igazán hasznos választ adtál.
márc. 5. 18:40
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg, hova menne szívesen? Lehet, hogy a vásárlás nem elég izgalmas neki sem.
márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A fene sem mondta, hogy mozdulj ki.
márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"anyámmal lett volna de lemondja"

. És ha megkérdezed, hogy máshoz lenne-e kedve, mit válaszol?

márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-Általában nem reagál, mondok bármit semmi reagálás, van amikor azt mondja jó akkor semmit nem mondok, befejeztük...Nem értem sokszor a reakcióját. Ő ajánlotta hogy megyünk és mikor én szóvá teszem, a lemondást akkor ő sértődik be. (nem én hisztizek...)
márc. 5. 18:44
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
és még a hajad is rövidre vágja... amúgy a barátnőid hol vannak? máskor menj azokkal
márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-Az nem én vagyok...láttam azt a kérdést de nekem nem anyám vágja a hajam, nem is merném rá bízni. Fodrászhoz járok amúgy. baránőim nincsenek, egy van de vele kezd elkopni a dolog.
márc. 5. 18:48
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
bocs, akkor nem te vagy! viszont felületesen kezeled a kapcsolataid, ezért hanyagolod a barátnődet, önző is vagy, mert haragszol a lusta anyukádra aki egész nap otthon tesped. javaslom vásároljatok online, seperc alatt kiszállítják.
márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!