Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos hogy felvegyük felnőttk...

Fontos hogy felvegyük felnőttként az évtizedekig nem látott apával a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

válás után nem sokáig látogatott, végülis olyan mint egy idegen

nem is keresett soha


márc. 19. 17:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
6%

#18

Azért egy nőnek tisztában kell lennie a fogamzásgátlás lehetőségeiről :D

Amire te gondolsz, az nem spermadonor.

Ha az anya nem akarja a kommunikációt, könnyen meg tudja akadályozni, főleg, ha másik városban él.

márc. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Fura. Apám 13 éves korom óta nem része az életemnek. Nem keresett,nem ismertem azt az embert,akivé lett. Halála előtt mégis mindent megpróbáltam megtenni,hogy lássam. Elképesztő érzelmi hullámvasút volt. Az egész egy jó,de akarat gyenge ember+rossz döntések= padló. K.O.képlettel írható le. Én megbocsátottam neki,miután megértettem,átláttam a képet. Anyám is benne volt,nyakig. De nélkülük nem lennék,úgyhogy,köszi fater,hogy nem gátoltál semmiben. Meg,hogy ilyen jóképű lettem,ezért jár a pacsi.
márc. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

A párom életébe nagyon nagyon sok év után újra megjelent az apja. Először ment a jajj fiam, úgy hiányoztál, kezdjük újra, majd a 3. találkozón kiderült, hogy pénz kéne neki sürgősen..

Semmit nem adott hozzá a párom életéhez a megjelenése, de hozott egy csomó gyomorgörcsöt, mire eljutott odáig a párom, hogy nem veszi fel többé az apjának a telefont.

márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
Miért venném fel olyan emberrel a kapcsolatot aki éveken át nagy ívben szrt a fejemre? Csak nekem nem világos?
márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%
Érdeklődött utánad: 99% le van égve, és pénz kellene, azért lettél olyan fontos hirtelen.
márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hiába érdeklődik oda soha nem jutott el hogy felhívjon szóval annyira nem érdekelhetem
márc. 20. 12:16
 27/29 anonim ***** válasza:
13%

Az érdeklődése lehet, hogy csak a helyzetben elvárt minimális udvariassági gesztus volt.

Pl. másod-unokatestvéreimmel és az ő szüleikkel már nem tartom a kapcsolatot, de ha összefutnék velük akkor megkérdezném tőlük, hogy ki hogy van a családjukban. (Meg nagyjából szüleimtől tudom, mert ők tartják ma is első unokatestvéreikkel a kapcsolatot.)

márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%
21.: Honnan tudod, hogy az anya a hibás ilyen biztosra? Valószínű közösen vállalták, csak aztán spermadonor kitáncolt a francba. De, ez csak egy spermadonor, nem apa. Egy két lábon járó felelőtlen fallosz.
márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem eszembe nem jutna, már csak azért sem mert engem nem szeretett.

Egy bizonyos dolog (csaladtag ügye) miatt, felkereste a család másik tagja, akivel hosszan beszélgettek. Mint kiderült nem is érdeklődött felőlem. Amikor infót adott rólam ez a csaladtagom, akkor az első válasza ez volt:


"Ennyi idősen csak ennyit ért el ez a szerencsétlen?"


Szóval számomra nem létezik az az "ember".

márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!