Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan, hogy adhatnak...

Most komolyan, hogy adhatnak ebben a helyzetben húgomnak igazat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje probléma nálunk az, hogy húgom fázós, nekem meg állandóan melegem van. Egész télen nyitott ablaknál aludtam, mert ez a bolond felveszi 27 fokra a termosztátot mikor senki se figyel. Ha 23,5 fokon van is rohadt meleg van a szobámba, de az alatt szinte sosincs, pedig most még kint sincs hideg. Ezért eldugtam a termosztátot, mert nagyon elegem van belőle. Pólóban, zokni nélkül flangál, de közben sipákol, hogy megfagy. Anyukám meg engem basz le, hogy hogyan merészelem eldugni azt a szart. Ja, meg hogy ne lámpafénynél olvassak, mert sok a rezsi, de az nem gond, hogy 28 fok van a házban, ami nem normális amúgy. Agyrém, hogy képesek inkább rám szólni meg hagyni, hogy a húgom döntsön arról hány fokban pácolódjunk, mint neki mondani, hogy vegyen fel pulcsit meg zoknit.

Mindig mindenben neki adnak igazat, totál el van kényesztetve, és nem értik miért vagyok kiakadva. Másoknál is nyitva minden ablak, mert egy valaki fázik, de nem képes felöltözni?


márc. 20. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Meg kell verni
márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Életemben bárcsak ennyi lett volna a problémám... Neked is csak ennyi legyen. Sose fájjon a fejed számlák miatt, pénz miatt, hogy mit tudsz enni stb...



Ui: dugjál el minden pólóját és csak a hosszúkat hagyd elől.

márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az sem segít rajta. Hidd el, próbáltam.
márc. 20. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Baj van nála az emeleten az tuti. Nálunk, ha valaki fázik, előbb normálisan felöltözik, csak utána tekerjük fel a fűtést, ha szükséges.
márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szüleidről nem folyik a víz? Nem gondolják, hogy sok ennyit fűteni?
márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Néha rászólnak, hogy ne vegye fel, de olyan, mintha értelmi fogyatékos lenne, és nem érti meg. Amint elfordulnak már piszkál hozzá, ezért dugtam el.
márc. 20. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer egy ilyen lakótársam volt. Eleve nálam szinte nem is ment a fűtés, mert valami szar volt és hideg volt a cső. Nála meg maxra tekerve a termosztát és volt vagy 26-27 fok. De alsógatyában, egész nap fekve így is fázott.


Legszebb az volt, amikor 20+ ezres villanyszámlák kezdtek jönni az addigi 4-5 ezer helyett. Kiderült, hogy egy OBI-s elektromos hősugárzót nyomat maga mellett egész nap, mert fázik... Eleve 24+ fok volt a lakásban fűtés nélkül is.

márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Én a szüleid helyében már rég elvittem volna teljes kivizsgáltatásra, mert nem normális, hogy 23 fokban is fázik.


99% az orvos szó megemlítésénél közölte volna: semmi baja :D

márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Sokat nem tudsz tenni, szerezz munkát, albérletet és költözz el. Ők meg fizessék a hercegnő utàn a piaci áras fűtést.

Vicc kategória amúgy. Nálunk 18 fokon van a fűtés, pici fával rásegítünk és így van 20-21 fok a házban. Ennyi fér bele a limitbe. Igen, sokszor fázok, de akkor felöltözöm, póló, pulcsi, mackónadrág, zokni, mamusz, ennyire egyszerű.

márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tekerd LE a radiátort a szobádban.
márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!