Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a gyereketeket fideszes propaganda vetítésre, úgy hogy nektek kell fizetni érte?

Figyelt kérdés

[link]


Csomó iskolában a fidesz kötelezővé tette a propagandafilm megtekintését a tanulóknak, természetesen önköltségen, tehát a szülők pénzén.


Kérdésem: ti (főleg így hogy nektek kell fizetni érte) elengednétek a gyereketeket a propagandafilm vetítésére, hogy mossák az agyát, vagy inkább kiírnátok neki azt a napot szülői igazolással?



márc. 21. 14:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%

A mozi jó móka gyerekeknek. Nem tudom hány éves, de a legfontosabb, hogy ki mellé ki ül, ki milyen nasit csempészett be, film kommentálása, parodizálása. A filmből 3 percet nem tudnak majd felidézni,plusz lógónap.

Én engedném.

márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
56%
Hamarabb engedem el boxedzésre.
márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
58%
11es, minket egyszer rángattak el ilyenre, a felénél már menekülni akartam. nem lehetett beszélgetni mert azonnal ránk szóltak. Enni se lehetett mert elvették.
márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
73%
Alapjáraton a filmmel, hogy megnézzék nem is lenne semmi baj, az itt gond, hogy mindenki tudja, hogy ez egy erőltetett kormánypárti film.
márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az én elveim számítanak, hanem hogy ő mit szeretne. Ha buliból menni akar az osztálytársakkal, csak azért nem tartom otthon, hogy "jaj, az én fiam aztán nem megy el!"

De ha a háta közepére sem kívánja, igazolom a napját.

Ha én lennék középiskolás, nem mentem volna el.

márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%

minket anno a Schindler listájára vittek, de ingyen.

Kizárt, hogy kifizettem volna.

márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a gyerekem akarja. #11 és #15 válaszokkal teljesen egyetértek.
márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
93%

Minket anno a Nagy Imre életéről szóló filmre vittek. A jegyet nekünk kellett fozezni nem osztálypénzből ment. Emlékszem pont alig volt pénzünk és anyám mondta h akkor maradjak az iskolába ügyeletbe nem fizeti ki mert nem telik rá. Ugyh az én jegyemet osztálypénzből fizette ki az ofő mert amúgy az egész iskola ment rá senki nem lett volna suliba.

Szülőin persze mondták h mennyi az osztálypénz mire költöttek,egy tanuló jegyét abból fizették. Anya mesélte mindenki susmosolt h kibaz aki nem fizette ki?

márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%
Minket is vittek már a kilencvenes években iskolai filmvetítésre. A lőtéri kutyát nem érdekelte, mit szólunk hozzá. A filmet már láttam. Nem olyan jó, ahogy a jobboldal mennybe meneszti, de nem is olyan szar, ahogy a ballibek lehúzzák. A 12 pont közt nem szerepel, hogy szavazz a fideszre, nem szidják Brüsszelt, nem fenyegetnek migránsokkal. Valaki leírhatná már nekem, mi az, amit ez a film propagál a kormány politikájából, mert én láttam, de nem találtam ilyet. Csinálhattak volna ennyi pénzből jobb filmet? Szerintem is.
márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
60%
Csak igy csendben megkerdem... melyik kommentelo latta mar a Most vagy soha c. magyar filmet?
márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!