Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal felnőttek, ti hogyan...

Fiatal felnőttek, ti hogyan kezelitek amikor a szüleitek nem fogadják el az új párotokat. Szülők ti ilyenkor mit vártok tőlünk?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ha egy szülő valami miatt nem fogadja el a gyermeke párját. Tetovalt/nem diplomas/idősebb/fiatalabb.

Szülők részéről az erdekelne hogy megis mit várnak ilyenkor a gyerektől?

Ha mégis jól érzi magát a gyermeketek vele, akkor mi ertelme kifogásolni? Hogy biztos ilyen-olyan. (Nő vagyok egyébként)

Alapból normalisabb a viszonyom a szüleimmel, de ez a hozzáállás eléggé kicsinál. Így természetesen nem szivesen jövök vele haza, ha utana rejtve kapom a megjegyzéseket róla.


márc. 21. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt, azóta sem járok haza.


Nekem nyolc...

márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Nos, nálunk hasonló a helyzet. Elmondom akkor a család oldalát.


A húgom 4-5 évente menetrendszerűen átugrik egy új kapcsolatba, és egyre szánalmasabb alakokat újít be. Mindig megcsalva az előzőt.

Még fel sem ocsúdott a család abból, hogy a volt férj rendszeresen lehúzta apámékat, összevissza hazudott, a húgomnak már párhuzamosan megvolt az új pasi, akit anyám 1x látott, elég legyen annyi, hogy majdnem szívrohamot kapott tőle. A húgom elvárta volna, hogy tárt karokkal fogadjuk az új pasit.

Nos, nem tettük.

Anyámék sem, mi sem a férjemmel. Már elég cirkuszt végignéztünk ugyanazzal a menetrenddel. Elég.

Jöhet hozzánk, amikor akar, pasi nélkül.

márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 Igazából semmi nyomós oka nem volt, a férjem nem csinált olyat, ami ezt indokolta volna. Egyszerű zsigeri utálat volt. Apu nem akart egyedül maradni, azt akarta, hogy menjek haza, de egyedül. Sajnos ez lett a vége.

#9 voltam

márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13. Apád Szimplán önző volt, a helyedben én is a férjemet választanám ha ilyet vágna a képembe. Mindig!. Sosem szerettem az érzelmi zsarolást. Undorítónak tartom. Én az én apámmal amúgy is, vagy 10 éve nem vagyok beszélő viszonyban, nem is láttam. Mindig rossz volt a kapcsolatunk. Jobb a távolság. Egyáltalán nem számított nekem a véleménye.
márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nálunk sincs jelenleg nyomós oka.

Volthogy rosszul választottam ez tény, de nem hiszem hogy arrakene alapozni az életem hogy pl 20 évesen rosszul döntöttek.

Jelenleg a helyzet amit az egyik válaszoló irt, hogy én diplomás, bár a szüleim pl nem azok, a párom pedig szakmunkás. Egyebként szorgalmas, becsületes, magának köszönheti 100%ig amit elért az életeben.

De természetesen más fiúkkal is voltak gondjaik, tehát olyan sose lesz hogy én jól döntsek.

márc. 22. 21:22
 16/18 A kérdező kommentje:
+ amikor ők próbálják minden egyes alkalommal bemagyarázni hogy a másik miért nem jó nekem, és egyszer sincs az hogy elfogadják, elég furcsa nekem.
márc. 22. 21:24
 17/18 anonim ***** válasza:
18%
Te diplomás ő szakmunkás, ne várd hogy örüljenek. Nyilván lenne jobb. Semmi baj sincs a becsületes szakmunkásokkal. Élvezik a munkát és kifizeted. De partnernek? Még tündérmesének is rossz
márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi miatt, amit írsz (te diplomás, ő szakmunkás) semmi bajom nem lenne.

Az egyik lányom jelenlegi barátját én is nehezen tudom elfogadni, meg is mondtam a lányomnak, de nem szólok bele a kapcsolatukba. Vannak közös programjaink is, családi eseményekre meghívjuk. Itt valójában még számomra is megmagyarázhatatlan, mert viszonylag helyes, udvarias srácról van szó. égis van valami a személyiségében, ami taszít. Eleinte nem volt gondom vele, csak többszöri találkozás után kezdtem úgy érezni, hogy valami mégsem jó ... szerintem. A lánnyal viszont jól megvannak, dúl a l'amour. Még nagyon fiatalok, lehet változás a fiú részéről is. Majd alakul, az idő eldönti, hogy mi lesz ebből az egészből.

márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!