Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnál is van így? Felnőtt...

Másnál is van így? Felnőtt emberként hazalátogattok a szüleitekhez, és beleszólnak minden kis dologba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl elmosogatok, erre anyámnak ahogy én csinálom nem tetszik (nem úgy kell érteni,hogy koszos marad az edény), de ugyanez a teregetéssel vagy akármivel.

Persze ha meg nem segít az ember,akkor ő a szemétláda.

Ha meg igen, akkor ez sem jó, azt ne úgy csináld, ez megy végig.

Egyébként 9 éve elköltöztem, fenntartom magam, takarítok, mindent csinálok, nem vagyok életképtelen.

De persze itthon semmi nem jó.

Örülök,hogy van kikhez hazajönni,de 2 nap után már úgy vagyok,elég is.:(

27/N



márc. 30. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Anyám 50 volt, nagypám 75, és ordibált neki a teraszról, hogy rosszul tolja a fűnyírót, mert két kézzel kell kapaszkodni bele! Most már röhögünk rajta így utólag, de akkor anyám nagyon bepöccent.
márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
igen, de kibírjuk. Majd ha nem lesznek, akkor fogod érezni ezen hülyeségek hiányát.
márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és nagyon idegesítőek.
márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi aztán minimalizáltuk a látogatásokat, és ottalvósra nem is maradtunk már egy idő után, 3-as voltam.
márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 dsass válasza:
19%
Addig örülj amig beleszól.
márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
De miért örüljön?? Én pl. nem szeretek házhoz menni a lófaxért... Ha a szüleim, akkor sem.
márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Aki örül, meg felszólítja a másikat, hogy addig örüljön, amíg beszólnak, az agymosott beteg. És ugyanúgy nem szereti saját magát, ahogy a családja sem őt. Nyugodtan lehet szépíteni, de ezek csak a "nekem is szar volt, neked is legyen" hozott minták és kontroll. Nem család. És nem szeretet.
márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

6, 7: igazatok van, de itt sokan meg ugy vannak vele, hogy dehatfelneveltek, legyhalas, majdhameghalnakhianyoznifognak es a tobbi hasonlo marhasag. Keresztanyam masfel eve halt meg, a halala elotti 3-4 evben nem tartottam vele a kapcsolatot, mert semmi nem volt neki jo amit en csinaltam, mindig csak fikazni tudott, jot nem hallottam a szajabol (de olyanokba is beleszolt, miert igy vagy ugy hordom a hajam, nem tetszik neki a ruham, stb)

Oszinten megmondom, nem hianyzik. Nem hatott meg a halala sem, es tuom, jol tettem, hogy megszakitottam vele a kapcsolatot. Barkivel megteszem, a nyugalmam fontosabb, minthogy meg akarjak felelni barkinek is. Plane most, problemas terhesseggel.

márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

"igazatok van, de itt sokan meg ugy vannak vele, hogy dehatfelneveltek, legyhalas, majdhameghalnakhianyoznifognak es a tobbi hasonlo marhasag"

Pontosan ezt írom. Ez benne az agymosás. A "légy hálás" rész. Mert megszült, felnevelt, blablabla. Pont ez az, hogy azt ő választotta, hogy megszült, az ő döntése volt. Nem a tiéd. Nem lehet egyszerűen semmilyen elvárás senki felé.

márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
8-as,9-es: meg sajnos az átlag magyar az hozzászokott az elhanyagoláshoz, a szar bánásmódhoz, ezért generálódik az újra és újra generációk óta. Mert sajnos még mindig nincsenek elegen, akik azt mondják, hogy "Jól van, anya/apa, ha nektek ennyire semmi sem jó, amit csinálok, oldjátok meg egyedül, és ez vonatkozik a ti pelus cserétekre is a jövőben."
márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!