Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleid már egyszer...

Kapmiki21 kérdése:

Ha a szüleid már egyszer mindketten váltak és a két családfa keresztezéséből való fiú gyermek vagyok akkor tulajdonképpen korcs vagyok. De ha korcs vagyok az azt jelenti nem lehetek intelligens?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 01:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Aki ezeket mondta neked, avval lehet érdemes lenne megszakítanod végleg a kapcsolatot.
ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"két családfa keresztezéséből való fiú gyermek vagyok"

Gregor Mendel lajkolja ezt. :D

Nyugi, nem korcs vagy, hanem tanulatlan.

Biológia neked nem volt?

Hány eves vagy?

ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag, minél kevertebb valami, annál nagyobb a túlélőképessége, ami az intelligenciát is lefedi.
ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

"Ha a szüleid már" "fiú gyermek vagyok"

Most akkor én vagy te?

ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Lehetsz, a kérdésed alaőján intelligens, csak buták közt élsz valószínűleg akik ilyen logikai menettel vannak, ami inkább arra szolgál, ha valaki szeret kirekeszteni, meg lenézni valakit akkor ilyen értelmetlen elméleteket gyárt hozzá.
ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vedd ezt magadra, mert értelmetlen ez az elmélet. Ennyi erővel mindenki korcs. Szerinted minden magyar eredeti magyar? Hány nemzetiségű ember fordult már meg itt? Azok is mind családot alapítanak.
ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%
hát intelligens az biztos nem vagy, de nem hiszem hogy erről a családfád tehet, inkább csak simán félrement nálad valami. van ilyen, hogy két ép embernek is visszamaradott kölyke lesz.
ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet intelligens akit teljesen izolálva neveltek.
ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19 Mármint, hogy nem járt iskolába és tegnap látott először internetet?
ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!