Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom anyámra?

Jogosan haragszom anyámra?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban kiderült, hogy mikor terhes volt velem csalta az apámat az előtte volt pasijával. Mellékesen ez a pali egy edzőterembe jár velem és mindig anyámról kérdez. Nem sok választ el, hogy állba verjem. Eddig azt hittem egy normális, szeretetteljes családban élek.


24/F


ápr. 13. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Apad milyen?
ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez akkoriban anyád és apád dolga volt. Amennyiben ők mindezek ellenére is szerették egymást, mert mondjuk nyitott házasságban éltek egymással, akkor egyszerűen így jártál.

Amennyiben ez a te értékrendedbe nem fér bele, akkor jogosan vagy felháborodva és akkor ezért akár haragudhatsz is rájuk, de túl sokat nem fogsz tudni elérni ezzel akkor sem, mert ők ettől még olyanok amilyenek.

Ha nem volt nyitott házasság köztük, akkor esetleg más is lehet a helyzet, de a megtörténteken már akkor sem fogsz tudni változtatni. Ha az én anyám egy ribi lenne, nem nagyon kedvelném, mert monogám típus ember vagyok. Az ilyen nőimet is leépítettem a csába.

Vannak akik kedvelik az ilyen nőket. Az edzőtársad ilyen faszi lehet, ha őt nem zavarta, hogy felválta jártak bele ugyan abba a lyukba.

ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Apám egy végtelenül kedves és dolgos ember. Anyám azzal takarózik, hogy nem voltak túl egymáson. Élete nagy szerelme volt a csávó. Apámmal meg nem gondolta komolyan az elején, aztán jöttem én és mikor megszült leépítette a viszonyt a palival. Apámmal most tudtuk meg nem rég. Az öregem az teljesen kivan, halál szerelmes mai napig az anyámba.
ápr. 13. 13:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja meg, hogy apám 12ben dolgozott sokat, sokszor volt egyedül, főleg ha túlórázott. Nem kapott elég törődést terhesen. Meg hogy a pali mindig ugrott neki ha kellett segítség. Fu…
ápr. 13. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Kerdezo, es ez az ipse milyen?
ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbál velem jófejkedni de ezek után szóba sem állok vele. Külsőre kigyúrt, meg elég fiatalos, sármos pali. Ki is használja, vigyorog mindig a fiatal csajokra. Anyám meg hülye lesz ha összejönne vele mégis. Korához képest jól néz ki anyám, de nem versenyezhet nyilván a 20 évesekkel. Apám meg vékonyabb testalkat, szemüveges, jóképűnek mondanám inkabb. De a lelkét kiteszi anyámért. Ha nem becsüli meg a muter akkor jó nagy hülye.
ápr. 13. 15:28
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan haragszol, csak egy bökkenő van, semmi közöd anyád maganéletéhez.
ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
92%
Nekem gyerekkoromban csalta anyukám apukámat, mikor kiderült nagyon haragudtam rá, de azóta beláttam, hogy semmi közöm hozzá, bizonyára volt rá oka. A dolgok sokszor nem csak fehérek vagy feketék, jobb nem ítélkezni más felett.
ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd hozzá, ráadásul negyed évszázaddal ezelőtt történt.
ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez van. Szerintem legjobb, ha kimaradsz belole.
ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!