Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is szoktak veszekedni...

Másnak is szoktak veszekedni a szülei úgy hogy másnap nem is szólnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Mert hazajottem hetvegere egyetem utan es kb ezzel ment el a csaladi latogatas k***ra kellemetlenul ereztem magam…
ápr. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és ez engem nem érint. Veszekednek, kibékülnek
ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Majd te is fogsz veszekedni ha lesz párod. :D
ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
2. Oké, megesik, hogy két ember összeveszik, de mi értelme van azt a haragot másnapra is megtartani?
ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Értelmes emberéknél nincsen napokon át tartó csenddel verés, hanem lehiggadnak és megbeszélik, mi a baj.


Anyáméknál is ez volt. Undorító mentalitás, 3-4 napon át kerülgetik egymást és mindenkinek kss a neve közben persze.


Szerencsére én nem vagyok ilyen idióta - meg a vőlegényem is normális, így ha baj van, legkésőbb néhány órán belül megbeszéljük.

ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
#2, egyáltalán nem törvényszerű, hogy így lesz. Normális emberek ordibálás meg csenddel verés nélkül is meg tudják beszélni a problémáikat. Nem az a baj, hogy ha nézeteltérés van, hanem az, ha ezt undorító stílusban kommunikálják le a másik felé. Az meg csak a jéghegy csúcsa, hogy a saját viszályuk miatt mindenki, aki abban a házban él, sz.rul érzi magát, mert sértődötten, morogva kerülgetik egymást napokig.
ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Iszonyat dedós dolog.
ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Nem sajnos, örültem volna ha legalább 1-2 napig csend lett volna. De az enyémek minden nap ordítoznak, még éjszaka is. Alig vártam, hogy elhúzzak, neked sem kell őket látogatni ha ilyenek. Hadd dedózzanak otthon maguknak.
ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!