Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kiakar rakni hazulról,...

Anyukám kiakar rakni hazulról, sőt ki akar tagadni, mert fiúm van? (Meleg kérdés!)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, utolsó éves gimnazista, hamarosan itt az érettségi. Múlthéten összejöttem a szerelmemmel, aki egy nagyon kedves odaadó fiú. Ezt kiraktam Facebookra, kapcsolati státuszhoz, valamint instagram bioba. Profilképnek beállítottam azt, ahol átkaroljuk egymást, és nem azért mert mások arcába toljuk, csak így akarom képviselni azt, hogy szeretem.

Nos, a bátyám elmondta anyukámnak, aki amúgy a Mi Hazánk Mozgalom aktivistája, így emiatt eleve vitás a kapcsolatunk, ő eddig tudta, hogy meleg vagyok, de úgy reagálta le, hogy "majd kinövöd" vagy "megesik, mai világba mindenki mond miatt, de közben nem az".

Tegnap leültünk beszélgetni, én, anya, bátyám, és anyám leszögezte, ha nem szedem le social médiás platformokról ezt az egészet, és nem szakítok vele vasárnapig, hétfőre összeszedi a cuccaimat, és mehetek apámhoz.

Nem tudom mit tegyek, ezt a páromnak se mondtam el, és egyszerűen tanácstalan vagyok.



ápr. 18. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha apád normális, költözz hozzá, nem hétfőn, holnap.
ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
74%

Kedves kérdező!

A legtisztább megoldás az lenne, ha édesanyjával leülne beszélgetni, megint,- azonban csak négyszemközt. Mindenképpen beszélnie kell érzéseiről, s bebizonyítani azt, hogy márpedig, bizony ez így van. Ha valóban a saját neméhez vonzódik, nem élhet teljes életet addig, ameddig hazulra is érzések kötik. Választás elé kényszerül minden pillanatban. Ha édesanyja nem ért önnel egyet a továbbiakban sem, és nem éri meg áldozatot sem hozni, úgy gondolom az első válaszoló megoldása lenne a legkézenfekvőbb.

ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Apád tudja?Ha normális, akkor menj hozzá.


Ha egyetemre mész, akkor anyucit meg lehet perelni rokontartásra.

A bátyáddal nem kell foglalkozni, neki semmi köze a történethez!

ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

"ha nem szedem le social médiás platformokról"


Ha "közösségi médiát" írtál volna magyar ember, akkor nem rúgnálak ki. Ez viszont így válóok, távozz!

ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
En is kirugnalak. Elmultal 18 mehetsz isten hirevel, nem koteles eltartani
ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Apukád tudja? Mert ha igen, akkor az lenne a legcélszerűbb, amit már az előttem szólók is javasoltak. Vagy esetleg ha van másik rokon, akihez költözhetnél, akkor vele beszélni. Sajnos mivel már 18 vagy, anyád jogilag megteheti veled, hogy utcára rak. Minden jót neked kérdező, és sok boldog évet a pároddal!
ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
82%
Brutális... Nem értem miért fáj bárkinek is az, ha te így tudod megélni a boldogságot. Legyél az aki vagy, semmi köze hozzá, akkor gebedjen meg magában. Ha apád normális akkor költözz inkább hozzá
ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Tévedés, hiába 18 éves a kérdezö, az iskolaév végéig mindenképpen köteles az anyja eltartani és lakást adni neki.
ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Kamukérdés stock elemekkel.
ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
10-es nem megy a szövegértés, vagy mi van?
ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!