Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ma reggeltől...

Mit csináljak ha ma reggeltől apám mindenért beszól, ideges rám, gúnyos megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Ez még érthető is lenne abban az esetben ha valamit tettem volna, de az égvilágon semmit nem csináltam, sőt tegnap + segítséget is nyújtottam itthon, amit bevallom, nem szoktam.


De ma reggeltől, minta elvágták volna, beindult a "kálvária." Már abba is belekötött, hogy miért nem korábban keltem (8:50-kor ébredtem, megjegyzem, sosem foglalkozik vele, hogy hánykor kelek.) Utána abba kötött bele, hogy miért beszélek anyámmal telefonon (15 éve elváltak.) Illetve neki még egy csúnyát is beszólt telefonon keresztül.


Most meg 10:00 óra körül azt nehezményezte, hogy miért voltam kinn éjjel az erkélyen.

Megjegyzem: általában mindig kinn vagyok az erkélyen éjjel, és sosem baj.


Most meg fel-alá sétálgat a lakásban és hozzám sem szól.


Szerintetek mikor fog ez alábbhagyni, pláne úgy, hogy nem tettem semmit.


Vagy menjek el egy egész napos sétára "túrázás" címen, csakhogy ne legyek otthon?



ápr. 19. 10:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
#28 Takarodj már innen xddddddd.
ápr. 20. 11:18
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg apukádat: Apu, van valami gondod? MIért vagy ilyen rossz hangulatban pár napja? És akkor talán megmondja.
ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!