Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként milyen érzéssel...

Szülőként milyen érzéssel töltene el, ha a gyermeketek a munkahelyén (tisztességes, normális munka) jóval jobban keresne, mint ti?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rá
ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Örülnék.

De nálunk eleve nem szokás a másik fizetéséröl kérdezni, beszélni, ez magánügy, szóval eleve nem is tudnék róla

ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van most is. Egy hét alatt keres annyit, amennyit én egy honap alatt. Alapvetően örülök neki -annak már nem, hogy egy fillérig mindet elkölti
ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Szárnyalnék. Boldog lennék. De nem csak gyereknél, hanem másoknál is, akik valóban tisztességes melóval jutnak följebb és keresnek többet. Nem a Jóska-Pista kéz-kezet mos alapon, majd "okosba megoldjuk" alapon. Alapból is mindig viszolyogtam azoktól akik mások által kerültek X pozicióba, nem a saját erejük, és munkájuk miatt. Protekciósok amúgy is egy nulla emberek, jellemileg is, emberileg is, erkölcsileg is. A Biblia szigorúan tiltja.
ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4+ Jókor jó helyen elv valahogy sokszor bejön.


Ismerek olyat, hogy egy közös portálon-nem ilyen lazulós, szakmai egy régi ismerős ráírt egy másik ismerősre, hogy köszönjön neki, megkérdezze mi ujság, beszélgettek, ki hogy van, család stb. A másik meg megkérdezte: kell ember? Igen ha..és mondta a dolgokat mit kell teljesíteni-az elvárt követelményt. Immár több mint 8 éve együtt melóznak. Sem egyik, sem másik nem gerinctelen, becsületesen melóznak együtt.Soha egymást át nem vágták-mindkettőnek a szava áll mint a cövek. Pedig csak adták a szavukat valamire..

ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
örünék neki keressen minnél többet,hogy semmiben sem szenvedjen hiányt.
ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babyboom567 ***** válasza:
93%

A férjemnek már felnőtt gyerekei vannak.Az egyik fiának tavaly lett nagyon nagyon jó munkája(szereti is).Kb 3x annyit keres mint nekünk kettőnknek az összes bevételünk+ céges autó,benzin,telefon,cafetéria.Nagyon rendes, céltudatos,okos ügyes fiatalember(szóval nagyon megérdemli azt a munkát).

A férjem nagyon büszke, de mindkettőnknek volt egy pillanatnyi "rövidzárlat",én a magam részéről végig gondoltam az életem, és hát csak én tehetek arról ,hogy sok rossz döntést hoztam, és sok lehetőséget/tanulást kihagytam(a férjem rendkívül büszke a gyerekére,de azt nyíltan nem látja be,hogy neki is rengeteg lehetősége lett volna, csak nem élt vele).Ha a saját gyerekemnek lesz nagyon jó munkája,akkor nagyon büszke leszek,és örülni fogok.

ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Végtelenül boldog lennék, mivel minket elég nehéz túlszárnyalni jövedelem szempontjából a gyerekeinknek.
ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy jó neki. Melyik szülő nem?
ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Diakmelovel a lanyom nyaron vagy 50e tobbet keresett mint en 😀

Orultem neki h talalt egy melot nyarra es nem otthon unatkozik

ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!