Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30-as nők vállalnátok gyereket...

30-as nők vállalnátok gyereket az alábbiaknak?

Figyelt kérdés

máj. 7. 17:44
A kérdező szavazást indított:
30-35 éves
35-40 éves
40-45 éves
23 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
31%
Persze.
máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
73%
A vemhességet állatoknál mondjuk. Ostoba.
máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mivel nem akarok gyereket.
máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek közös lesz és a párom és az enyém, nem pedig az "alábbiaké"
máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
2es hagyd az ő anyja vemhes volt vele
máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
30 felett már nem vállalnék gyereket. 30 alatt pedig max.35 éves férfival.
máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Katona Dius ***** válasza:
88%
Én 31 vagyok, eddig még nem jött össze a yerek. Két éve próbáljuk, akkorra sikerült megteremteni azt, amire azt mondtam, legyen meg a gyerek előtt (ház, biztos munka, kocsi, stb). Mivel 30 alatt nem jött össze, hát lesz 30 felett. Viszont 40 felett már nem szeretnék, ha van rá mód, azt más későnek érezném magamnak.
máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Csodálom azokat a nőket akik egyből teherbe tudnak esni. Áldás, úgy gondolom. Én 30 vagyok és nagyon vágyom rá, de ki hitte volna hogy ennyire nehéz, ráadásul minden évvel nehezebb lesz.. úgy hogy aki szeretne gyereket és megteremtette az anyagi hátteret is az ne várjon.
máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Katona Dius ***** válasza:
76%
Ugyanezt érzem 10-es. Pont az előbb olvastam itt egy kérdést, nem is tudom mi volt maga a kérdés, de az volt a lényeg, hogy elsőre összejött nekik. Hát bevallom, szégyen, nem szégyen, elkapott az irígység.
máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Köszi 8-as és 9-es, egyből jobban érzem magam picit! Én most 29 vagyok és elsőre sikerült. Kicsit aggódtam hogy korai, mert kellett volna már a karriert alapozni picit a későbbiekre (gyerek után és garantáltan visszavárjanak)... de talán jó lesz így is.
máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!