Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megolhdató még, hogy javuljon...

Megolhdató még, hogy javuljon a véleményük?

Figyelt kérdés

Megismertem egy orosz srácot, aki itt jár egyetemre, ez az éve az utolsó. Elhoztam magunkhoz és szüleim kérdezték, hogy mit gondol Magyarországról. Elkezdte sorolni, hogy ami először szembetűnő volt neki, hogy nagyon sok a romos épület, nem érti, miért hagyják oszlani őket, illetve feltűnően sok a túlsúlyos ember és sokan láthatólag nem is tesznek ellene semmit, mert ugyanúgy a kezükben látta az egészségtelen kajákat, borzalmas lehet a magyar emberek egészségtudata. Szerinte az oktatás színvonala sem túl magas és sok embert hallott áradozni, hogy milyen szépek a magyar lányok, de nem látott belőlük túl sokat. Majd kérdezték tőle, hogy szeretne-e itt maradni, mire válaszolta, hogy nem, szeretne engem magához hazavinni, ott jobb körülményeket tudna nekem biztosítani.

Egyébként ő egy befolyásosabb családól származik és mutatta képeken hogy hol él és ami azt illeti, nekem úgy tűnik, hogy luxus körülmények között nőtt fel, szóval gondolom ez is hozzájárul a világnézetéhez. De szüleimet nem igazán hatotta meg, eléggé besértődtek azokon, amiket barátom mondott és nem is szeretnék, ha többet hazahoznám, Ha fel is hozom a témát, mindig elterelik, mert hallani sem akarnak a srácról.


máj. 18. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Napi esti mese.
máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Még ha az Orosz elit köreiben nőtt is fel, kizárt, hogy ne látott volna tömegével romos, rossz állapotú, szürke, omladozó lakótömböket. Oroszország tele van ezekkel. Ezt kicsit furcsállom. Ettől függetlenül nagyjából jól jellemezte Magyarországot.


A szüleid nem nagyon fognak változni. Sajnálom. Mondjuk, ha besértődnek, mert valaki kimondja az igazat Magyarországról, akkor ott nagy bajok vannak.

máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Tegyük fel, hogy igaz a történet.


Valószínűleg senkire nem tenne jó első benyomást az, aki az első találkozó alkalmával megállás nélkül csak panaszkodna.

máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezo, nem, nem oldhato meg sajnos. Ezt Szergej rendesen elnyeste. ;-)
máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem hinném, hogy változna a véleményük. Egyébként a srác nagyjából jól leírta Magyarországot. Mondjuk én a barátnőm szüleivel való első találkozáson biztos, hogy nem csak panaszkodnék, szidnám az országot, ahol élnek, hiszen ez elég sok emberből -érthető módon- ellenszenvet vált ki . És még az is, hogy magával vinne Oroszországba... Szerintem nem indított jól a fiú, a szüleid meg ellenszenvesnek tartják a folyamatos panaszkodását. Ezzel sokmindent sajnos nem lehet kezdeni:(
máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tothp ***** válasza:
71%
Ha egy provokatív kérdésre olyan választ kapnak, ami nem tetszik, az nem feltétlenül a válaszadó hibája. Én adott esetben talán még értékelném is az őszinteséget. Nem akart mindenáron megfelelni. Elmondta, ahogy látta és ahogy érezte.
máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Messziről jött ember azt mond amit akar.
máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem az lehet inkabb a fo gond, hogy nem szeretnek, ha Oroszorszagba koltoznel? 1. Messze van. 2. Oroszorszag,na. Vannak ott is dolgok, meg ha elit is a srac. Meg ha raadasul putyinimado a csaladja... de ez mar politika.
máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Aha. Ha minden ilyen xar, miért van még itt? Ha olyan alacsony színvonalú az oktatás, miért itt tanul? Amúgy nem, az én véleményem se változna meg
máj. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9 es hozzászólást adom
máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!