Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miután gyereketek született,...

Miután gyereketek született, hogy változott viszonyotok a szülőkkel?

Figyelt kérdés
Te szüleiddel, meg házastársad szüleivel, ha vannak.
máj. 20. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Javult
Nem változott
Romlott
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az a "baj", hogy nekem mind a háromra kellene nyomnom.

Anyámékkal nem változott, apósom és feleségével jobb lett, anyósommal romlott.

máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A szüleimmel, anyósommal nem változott (előtte is jó kapcsolatunk volt), apósommal romlott.
máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne változnia ettől valaminek?
máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Semmit sem "kéne", attól még néha megtörténik.
máj. 20. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleimmel romlott. Konkrétan láthatatlan lettem nekik. Nem hallgatnak ràm az unokákkal kapcsolatban, meg se kérdezik hogy vagyok stb.

Anyósomékkal talán jobb lett a kapcsolatom, de azt nem mondom, hogy sokkal…

máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyámmal megszakítottam a kapcsolatot, mert a kisfiam nem láthat ennyire rossz példát az életben. Ez pozitív.

Apukámmal sokkal jobb, nem osztogat tanácsokat, csak ha kérem, mindenben sokkal segítőkészebb, illetve imádja az unokáit, alig várja a kislányt is. Ő fogja nekünk hordani a kaját meg elviszi a szennyest mosodába, hogy csak a gyerekekkel tudjunk törődni. Ő amúgy is imád főzni és mivel mosógépe sincs (egyedül él) ezért amúgy is menne a mosodába minden héten 2x.

Anyósomékkal eleve nagyon jó kapcsolatunk volt. Amikor a kisfiam megszületett, anyósom volt velünk 3 hétig. Most is ő lesz itt, nekem anyám helyett anyám, nagyon szeretem. Sokkal bizalmasabb, szeretetteljesebb a kapcsolatunk, mióta gyerek(ek) van(nak).

Apósom kicsit távolságtartó volt, de aztán feloldódott, imádja az unokáját. A fiával is jobb a kapcsolata, a férjem a sarkára állt, így már egyenlő felek és nem követeli számon rajta a dolgokat.

máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!