Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nehézkes a környékünkön az elhelyezkedés, nem nagyon van itt munkalehetőség. A szüleimnek lenne egy ismeretsége álláslehetőséggel kapcsolatban, ám ezt az illetőt nem kérdezik meg. Amúgy szorgalmas vagyok, de lebecsmérlik az otthoni munkáimat is.
máj. 21. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális is. Pl én se szívesen ajánlgatok másokat a mubkahelyemen, vagy ismerősöknél mert ha nem válik be az illető, nekem lesz kellemetlen
máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Rakott karfiol ***** válasza:
93%
Te ismered azt az illetőt?
máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, csak a szüleim.
máj. 21. 13:52
 4/24 Rakott karfiol ***** válasza:
25%

És a nevét, elérhetőségét, valamit nem tudsz?

Vagy hogy volt ez a párbeszéd?

"Mi tudunk egy illetőt, akinél van álláslehetőség gyerekem, de nem mondjuk meg, nem segítünk"

máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Mi akadályoz meg abban, hogy jelentkezz ismeretség nelkul?
máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudjuk! Te nem ismered, te azért nem kérdezed meg, arról meg nem tudunk semmit, hogy ők miért nem! Esetleg ha erre fény derülne, hogy ennek mi az oka, talán megoldódna ez a hatalmas rejtély!
máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak idején az volt a legsz@rabb munkahelyem, amit hasonló módon szereztek.
máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Elöször is az igen rossz pont, ha a szüleid (vagy más valaki) ajálngat be egy munkahelyre, ez mindenkinek azt mutatja, teljesen életképtelen vagy.

Másrészt valakit beajánlani nagyon kockázatos, mert na nem használható az illetö, annak lesz baja, akin kereszül odakerült.


A legértelmesebb ötlet, ha te keresel munkahelyet, akár úgy, hogy ezt az ismeröst megkeresed, akár máshogy, de ne a szüleidtöl várd a helyzet megoldását.

máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy szorgalmas vagyok, de lebecsmérlik az otthoni munkáimat is."

Pontosan ezert. Nem segitenek, mert nem tartjak sokra a munkadat es attol felnek, hogy lebogeted oket. En inkabb ezen merengenek el... Valoban kene a segitseguk az ilyeneknek? ;-)

máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Vaaaagy,valóban nem dolgozik jól utolsó.Amúgy kérdező,nálunk bónusz jár azért,ha én ajánlok valakit a céghez,mégsem viszek oda senkit,mert ha nem dolgozik,vagy nem jól dolgozik,úgy viselkedik ahogy nem kéne, akkor az én pofám fog égni.Úgyhogy eszemben sincs senkit odavinni.Jelentkezzen magától,ha akarják felveszik.
máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!