Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezen mit kell így kiakadn...

Most ezen mit kell így kiakadni? Az én testem.

Figyelt kérdés

Ma anyámmal elmentem a boltba, láttam egy csajt akinek tele volt mind a 2 karja tetkóval ugyanúgy mint a pasijának. Anyám ezt nem látta de utána mondtam, hogy nekem majd lesz tetkóm erre nagy elkezd izélni, hogy "HÁT NEM LESZ!" mondom de lesz.. és így 'veszekedtünk' egymással egy kicsit. Megkérdeztem, hogy miért? erre azt mondta, hogy mert 80 évesen hogy fogok kinézni. Az már az én bajom, de nehogymár azért ne legyen mert hogy fog kinézni, mindenki ráncos lesz, az meg nem érdekel hogy más mit fog gondolni. Nem akarok vad tetkót és olyat csináltatnék aminek értelme van. Pl nagyon közel állnak hozzám a kutyák ezért szeretnék 2 mancsot valahová. Nem nagyot. Aztán láttam egy jó tetkót a barátnőmmel és olyat szeretnénk csináltatni majd. Az sem nagy. Nem hiszem, hogy megbánnám, 9 éve vagyunk barátok és nagyon szoros a kapcsolatunk. Egyszer az életemet is megmentette, ha nem lett volna ott akkor simán elütött volna egy autó ami gyorsan is ment. Szóval csak ilyen kis dolgokat akarok aminek értelme is van. Nem most, majd pár év múlva de talán 1-2 év múlva elkezdem piszkálni a témával. Aztán 18 után már nem nagyon szólhat. De komolyan úgy reagált rá mintha embert akartam volna ölni. Ti hogyan vettétek rá a szüleiteket? Vagy nektek mit szóltak hozzá?

15/L



2012. nov. 14. 19:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van anyukádnak. Azért, mert ma ez a divat, nem biztos, hogy később is az lesz. Akkor majd szégyelni fogod.
2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
48%

Eggyenlőre anyukáddal értek eggyet, még hülyeség, később ha elmúltál akkor úgyis csinálhatsz ha akarsz.

Amúgy kétlem hogy 80 évesen hülyén néznél ki mert magyarországon kb: minden 35. ember éli meg a 80 éves kort szóval emiatt nem kell aggódnia.

Majd ha elmúltál akkor csináltass.

2012. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
49%
Kövesd a divatot, utána majd bánni fogod, ne feledd most még csak 15 éves vagy!!
2012. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
34%

De amúgy a tetkó hülyeség.

F

2012. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
64%
a te testeddel a te fizudból azt csinálsz majd amit akarsz.... másnem az emberek fognak lenézni---addig anyud a fönök...
2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
71%

fiatal vagy, meg kell gondolni. két tappancs meg szerintem annyira hétköznapi és gáz.. egyáltalán nem egyedi.

ettől függetlenül: ha jól meggondolod akkor miért ne lehetne? én megcsináltattam és megmutattam, hogy tádám itt van. ha valamit akarsz akkor mondhatnak akármit úgysem fog érdekelni.

a 18 éves kor meg nem jelent semmit.. (: elhiheted semmi sem változik meg, attól még az anyád marad.

2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

Egy dolgot vegyél figyelembe: ugye még tanulsz. Ha úgy alakul, hogy mondjuk pénzügyi szakra mész, sikeres vizsgák után jelentkezni mész a jegybankelnöki állásra :) Hát hogy nézne ki, hogy protokoll szerinti decens kiskosztümben vagy, cipőd-táskád összeillik, hajad feltűzve, szolid smink, profi önéletrajz a kezedben...


vaaaaagy, 3 év múlva beléd szeret az ifjú Henry herceg, vinne haza bemutatni, kijön Erzsébet, aki olyan háklis a makulátlan külsőre, hová illene a tetoválás? :DD


No, csak arra céloztam, hogy bárhogy alakulhat még az életed, ha csináltatsz is tetkót, akkor is olyan helyre, hogy soha ne kelljen majd megbánnod.

2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Amíg 15 éves vagy addig igenis van hozzá köze, mert ő az édesanyád.Mindig is lesz köze a dolgaidhoz, mert ő hozott erre a világra és ő nevelt fel. Sosem fogják ezt a gyerekek megérteni, amíg nekik nem lesz gyerekük. Gondolkozz el azon, ha vmi. bajod lesz, kihez fogsz segítségért szaladni. Ha külön életed lesz, akkor már azt csinálsz, amit akarsz, de az anyukádat akkor is fogja érdekelni a hogyléted. Ha pedig önálló embernek érzed magad, akkor bizonyítsd be úgy , hogy felnőttként gondolkodj, mert ilyen makacs viselkedéssel nem fogsz elérni semmit az anyukádnál.
2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
ha annyira közel állnak hozzád a kutyák, akkor a tetkóra szánt összeget talán utald át egy menhelynek, vagy alapítványnak, ahelyett, hogy álszent módon pózolsz....
2012. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem gáz. Nem a divat miatt csinálnám, rühellem a divatot, soha nem is követtem.


[link]

Egy ilyesmit, vagy valami jót. Nem olyan gagyit, azért annyira hülye nem vagyok. Meg olyan helyre is lehet ahol csak akkor látják ha úgy akarom. Tudom, hogy 18 után nem változik szinte semmi sem, de akkor anyám már máshogy tud parancsolni, mivel korilag felnőttnek számítok és nem kell mindenbe a beleegyezése. Nem azt mondom, hogy nincs hozzá köze de nem értem miért akadt ki. De ha mondjuk azt mondanám, hogy egy kamiont akarok a hátamra, vagy egy zombit a nyakamra akkor megérteném. De ezek kis dolgok.


Én meg a bank?? :D max bankrabló.

2012. nov. 14. 20:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!