Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. 17 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok, de a szüleimnek idáig nem mondtam el, mert még nem volt kapcsolatom. Nemrég viszont megismerkedtem egy fiúval, akivel kezd komolyra fordulni a dolog. Csak normális válaszokat légyszi!


21/f



2013. jún. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
50%
Anya! Apa! Meleg vagyok. Ennyi.
2013. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
jó is lenne, ha ilyen egyszerű lenne
2013. jún. 5. 21:32
 3/41 anonim válasza:
85%
én nemakarom elmondani nekik őszintén :D
2013. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én sem mondanám el, de a barátom szeretné, ha felvállalnám.
2013. jún. 5. 21:39
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet,hogy először csak annyit mondasz,hogy van valakid?

Aztán csak egy kis idő után vallod be hogy fiú..

És ebből megértik.

2013. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg nekik levélben.... és akkor lesz idejük gondolkodni, nem tudnak rögtön 'neked esni'
2013. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
ez mondjuk nem rossz ötlet odáig, hogy azt mondom, hogy van vkim csak a folytatás nehéz :(
2013. jún. 5. 21:43
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, hogy mi a véleményük a melegekről. Ők elmondják. Utána kérdezd meg, hogy akkor is így vélekednének róluk, ha a saját gyerekük is "más" volna. Na akkor majd kezdik kapisgálni. Ne mondd ki konkrétan,hagyd, hogy rájöjjenek de ha rákérdeznek ne tagadd le. A párodat egyelőre ne akard bemutatni. Túl sok volna egyszerre.
2013. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
100%
Kérdéses mennyire toleránsak a szüleid, régi vágásúak, vagy modernebbek. Ha toleránsabbak, akkor leülsz velük beszélni, de ha nem, akkor édesanyád felől közelítsd meg az ügyet, mivel a régi vágású embereknél azért nem olyan egyszerű, de az anyák mindenképpen megértőek, mivel minden esetbe a kicsi gyerekük leszel
2013. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A barátom nem azt szeretné, hogy őt mutassam be, hanem, hogy én vállaljam fel magam. Nálunk elég nehéz ez a dolog. Sajnos tudom, hogy a szüleim mit gondolnak a melegekről, ezért is félek. Az még jobban nehezíti a helyzetet, hogy egyke vagyok, nagyszüleim közül is már csak nagymamám él, de ő nagyon beteg, szóval családon belül nincs senki sem, akire számíthatnék.
2013. jún. 5. 21:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!