Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyának most lesz a 45....

Eniii *-* kérdése:

Anyának most lesz a 45. Szülinapja. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:25
 1/4 anonim válasza:
figyi! szerintem anyud annak is örülne ha saját kezeddel készített ajándékot adsz neki!!!! legyen az bármi egy saját kép a családodról egy képkeretbe :) ha meg ragaszkodsz ahhoz hogy vegyél neki valamit akkor csak Te tudod hogy mi az ízlése anyudnak!!
2013. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy csokor virág,bonbon,csoki.Adhatsz neki új ,szép képkeretet is,és beleteszel egy közös képeteket.

Vagy adhatsz neki törülközőt ,tollat,bögrét amin van olyasmi hogy "a legjobb anya" vagy "anyának" vagy ilyesmi.

Süthetsz neki sütit,tortát,már ez is egy ajándék.Vagy erre akár még feliratot is csinálhatsz hogy "Boldog szülinapot!"

Saját kezűleg is készíthetsz valamit.

Hány éves vagy? (Talán az se mindegy.)


Remélem segíthettem.

2013. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 14 éves lányomtól kaptam egy képet, amit ő maga készített. Ez nem más, mint egy vers (nem ő írta), gyönyörűen a vers körül rajzokkal díszítve. Ez nekem sokkal szebb, mint bármilyen más vásárolt ajándék. Ott van a hálószobámban, és mindig ő jut eszembe, ha ránézek. Kívánom, hogy a te anyukád is érezhessen ilyet.
2013. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha szeret olvasni vehetsz neki egy könyvet, vagy készíts neki valamit pl. egy karkötőt:)
2013. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!