Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szóljak anyuéknak, hogy...

Hogy szóljak anyuéknak, hogy hangosak éjszaka?

Figyelt kérdés

új lakásba költöztünk június elején és itt egymás mellett van az az én meg az Ő szobájuk a barátjával..2-3 naponta hallom kb, de már mikor először hallottam is nagyon rossz volt. nem tudom, hogy mondjam meg anyunak? ti mit tennétek?

14/l


2013. júl. 1. 18:56
1 2
 1/11 yuda ***** válasza:
97%

Azt tudom mondani, én mit mondanék. :D

Igyekeznék tapintatos lenni és kicsit ködösítenék. Nem mennék bele egyből frontálisan, hanem valami olyasmit mondanék, hogy .... Anyu! valami hangos zsivaj jön át tőletek úgy 2-3 naponta este 11 körül. Mindenféle hangok. Nem tudnátok a tv-t kicsit halkítani, mert zavar :D

Szerintem venni fogja a lapot.

2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is sokszor felébredtem anyámékra, amíg otthon laktam. 60 centis vályogfalnál... Gondolhatod...

Mindig akkor csinálták, ha tudták, hogy már elaludtam. Ha felébredtem rá, direkt jó hangosan bekapcsoltam a TV-t vagy valami zenét, hogy áthallatszódjon, és észrevegyék, hogy ébren vagyok.

2013. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát én is hallottam őket nem egyszer. Kisebb voltam nagyon rosszul érintett, nem is mondtam, pedig biztos nem lett volna baj belőle. Szerintem nem kell ködösíteni, hanem mondd meg, hogy ha együtt vannak, kicsit legyenek halkabbak. Nekik kínosabb lesz mint neked.
2013. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

- Anya! Hallom tegnap piszkosul élvezted a szexet. Még a kép is leesett a falról.

Légyszí legközelebb tegyetek már fel hangtompítót, mert semmi kedvem újra és újra végig hallgatni amit műveltek..


Ha ezek után anyud nem tesz semmit, akkor jöhet a B.Terv

amikor éppen hangosan "nyomják" akkor te a fal felé hangosan mond a következőt valamivel kísérve a ritmust

- ÉS MOST 1 ÉS 2 ÉS 1 ÉS 2 ÁÁÁÁÁ MOST LESZ A JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ EZAZZZZ!!!

Na ez tuti zavaró lesz nekik..

2013. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én szombat reggelente mindig erre a "zajra" keltem. :) Nagyon nem zavart, felnőtt emberek. Sosem szóltam.
2013. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) tényleg elég gáz szólni, de már aludni se tudok vagyis mindig felébredek erre..ráadásul főleg a barátját hallom, ahogy nyög.. és reggel mikor vigyorogva köszön a konyhában baromi ciki.
2013. júl. 1. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mersz szólni akkor a reggel a konyhában amikor rád vigyorogj kezdj el hangosan lihegni ahogy ő csinálta..

Ha furán nézd rád, akkor említsd meg neki, hogy

- tegnap te is ezt csináltad...elég gáz.

2013. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam pár éve anyámat és nevelőapámat.. De főleg anyumat amikor azt mondogatta hogy "óóóóóó istenem! jaj istenem! :)

Először én sem akartam szólni, mert jó fejek, és nem akartam megbántani őket.

Végül valaki tanácsát elfogadva vettem egy bibliát. Oda adtam anyumnak hogy esténként hallom imádkozik az istenhez, így itt a biblia..

Anyám 3 napig röhögött, és vette a lapot. Na azóta is szexelnek de már nem hallom őket.. Egyébként bocsánatot kértek, nem gondolták hogy áthallatszik.

2013. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nagyon vicces:D
2013. júl. 1. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ez jó! :D De ezt csak azzal lehet megjátszani, aki nagyon jófej.
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!