Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem akarja engedni a...

Anyám nem akarja engedni a fülbevalómat!?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok,anyám tudta nélkül csináltattam(haverom szúrta,steril tűvel),amint megmutattam neki,kifordult magából,elkezdett ordítozni,hogy ezek után mik jönnek majd biztos.(pl. tetkó,drog)


Hogy magyarázzam el neki,hogy attól,hogy van egy kis fekete fülbevalóm,attól még nem fogok drogozni,és tetoválást se csinálok majd valszeg.Képtelen meghallgatni,csak önmagára hallgat.


Ilyenkor elkezd üvöltözni,ne foglalkozzak vele,menjek el,mert most visszatettem.



2013. júl. 6. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ma van a 15 éves langyi fiúk rinyálós napja? A melegfelvonulásra díszítetted fel magad, mi..?
2013. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na látod,ilyen anyám is 1..

Előítélet az van dögivel mi?

Miért lenne meleg az,akinek van egy kis fekete fülbevalója a BAL fülében?

2013. júl. 6. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen csináltattam ANYÁMMAL :D
2013. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD mázlista 3.
2013. júl. 6. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mi is a kérdés?

Húzd meg magad pár napig, amíg elvonul a vihar.. majd megbékél vele. Ugyanígy csináltattam anno piercinget, titokban. Nem balhéztak annyira, de hetente jött a hegyi beszéd, hogy így-úgy megbánom majd és stb stb.. Még pénzt is ajánlottak hogy kivegyem.

2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!