Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám sosincs velem és...

Anyukám sosincs velem és hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő az egyetlen pénzkereső a családban ezért tudom hogy nem hívhatom haza.de napi 13 órát dolgozik (vagy többet) mit tegyek? napi 1 órát látom:( tehetek ez ellen valamit? vasárnap van csak itthon de egésznap alszik a kimerultsegtol!

2013. júl. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy szervezze úgy a dolgait esetleg vegyen ki egy szabadnapot (ha tud) és szervezzetek valami közös programot. Ahol együtt tölthettek egy jó napot, és akkor kicsit csökkenhet a hiány. Próbáld elfogadni a helyzetet, bár tudom ez nem könnyű. Ha csak napi egy órát tudtok együtt lenni, akkor amondó vagyok hogy azt használjátok ki. :) Mindenkinek szüksége van anyára.

Megkérdezhetem hogy apukád? (Elnézést, ha van.) Esetleg ha munkát vállalna besegíthetne anyukádnak és akkor nem lenne ennyi teher rajta. Vagy esetleg te? Hány éves vagy?

Mindenesetre kitartás, és sok türelmet kívánok neked!

2013. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

14 vagyok, ha jól tudom, ennyi idősen még nincs diák munka, pedig szeretnék dolgozni. apukám 2 éve van a munkanélküliek piacán, de mivel ő mindjárt (5 év múlva )nyugdíjas lesz, ezért nem igen kap állást már, pedig ő minden nap keres, és dolgozik, tapasztalt informatikus.

Köszönöm a válászt, sokat segített:)

2013. júl. 13. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!