Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, titeket mennyire...

Szülők, titeket mennyire érdekel a gyereketek szerelmi élete?

Figyelt kérdés

Az én szüleim mindenről tudni akarnak, de én utálok erről beszélni. Mindig is utáltam mondani, hogy randizni megyek, mert jöttek a kérdések, hogy hány éves, milyen, stb.

Most még van barátom, de nagyon haldoklik a dolog, és barátilag találkoznék egy sráccal, de tudom, hogy elkönyvelnének valami útszélinek :S


Hazudjak?...


18/L


2013. júl. 15. 20:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Illetve nektek mennyire lenne furcsa, ha a lányotok egyik héten ezzel járna, másik héten azzal?

Mármint én most nem akarom gyászolni ezt a kapcsolatot, tovább szeretnék lépni. Ha jól sikerült ez a találkozó, akkor szerintem nyert ügy..

2013. júl. 15. 20:46
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok...

Ha elmegyek egy fiúbarátomhoz jönnek a kérdések,hogy "hány éves", "RANDI??", "hogy néz ki", "miért nem hozom haza bemutatni", "nem tetszik,hogy te jársz a fiúk után"...

Így inkább nem is találkozom a fiúbarátaimmal nyáron,mert nem bírom ezeket a kérdéseket. Csak én 16 vagyok,te meg 18. Oda mész ahova szeretnél. Ha azt mondod,hogy elmegyek,mert dolgom van akkor elmész :)

2013. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért ne egyik héten ezzel másik héten mással legyen. Nem kell "gyászolni" a kapcsolatot ha nem érzed úgy, de legyen tartásod és ne váltogasd úgy a pasikat mint más a zokniját. Nyílván kiváncsiak a szülők csak annyit kell tudniuk hogy a fiú akivel találkozgatsz megbízható rendes pasi és nem kell aggódniuk. A többi magánügy.
2013. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez nálunk nem így működik, hogy elmentem-csá. De ha csak úgy fogom magam és elmegyek, az már megint csak gyanús, mert mindig mondom, hogy xy-nal és meddig.
2013. júl. 15. 20:50
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem váltogatom úgy, a mostani kapcsolatom 2 éves.

A másik srác is csak komoly kapcsolatot akar..

2013. júl. 15. 20:51
 6/22 anonim ***** válasza:

Én irigyellek téged!

Tőlem sosem kérdeznek semmi ilyet!

és az bánt hogy nem is foglalkoztatja őket a dolog...

2013. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én örülnék, ha nem kérdeznének semmit.. :)

Utálok ezekről a dolgokról beszélni. Azt sem tudják, hogy komoly problémáink vannak, előttük tesszük a szépet, hogy ne kérdezősködjenek...

2013. júl. 15. 20:58
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Ez a baj, hogy előttük teszitek a szépet.Hát ki segítsen ilyen helyzetben, ki adjon tanácsot, ha nem az anyád?Azt hiszed egy barátnő jobbat akar neked, mint a szülőd?

Nekem fiam van, én nem kérdezek semmit soha, mégis sok mindent megbeszélünk, de ugyan úgy a barátnőjével is tudok olyanról témázni, amit elmond, vagy megoszt velem.

2013. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Miért kéne segítenie? Semmi köze hozzá!

Barátnőim meg nincsenek, szóval jól benézted.

2013. júl. 15. 21:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja... Miért kéne segítenie?

Azthiszem egyedül is el tudok menni a fiúbarátaimhoz,vagy a barátomhoz anélkül,hogy tanácsot kérnék.

2013. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!