Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom anyámékra?

Jogosan haragszom anyámékra?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy amikor főznek vagy sütnek nagyívből tesznek arra hogy én mit szeretek vagy mit nem szeretek. Pl nem szeretem a gombát ezt tudják jól mert mindig mondom és azt is mondom ne tegyenek bele erre anyám hogy hát ez így lesz jó ha tesz bele és beleteszi a gombát. Egy másik eset nem szeretem a lekvárt direkt kérem hogy ne tegyék bele a sütibe helyette tegyenek mondjuk csokikrémet bele vagy egy másik sütit csináljanak amibe nem kell. Erre anyám csak azért is beletette a lekvárt de letagadta először de utána mondta hogy igen tett bele. Olyan dühös lettem amikor direkt kértem hogy ne tegyen bele, hogy kivágtam az egész süteményt a szemetesbe.
2013. júl. 21. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy ?
2013. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem főzhet/süthet mindig azt amit szeretsz... Én is finnyás vagyok, ha valamit nem szeretek azt nem eszem meg és kész. Emiatt nem kéne kiakadnod.
2013. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De nálunk mindig ez megy. Mindig az van amit ők szeretnek illetve az ő ízlésük szerint van elkészítve. Amikor én akarok főzni vagy mondjuk kivételesen odaengednek és főzhetek valamit akkor leszólják hogy milyen rossz ők jobban tudják. Pedig rohadtul nem.
2013. júl. 21. 17:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmazkodhat mindig hozzád de csinálhatnak olyan részt amibe nem tesz gombát ,lekvárt stb.

Az elég durva hogy te kidobod az összes sütit a szemetesbe mert tett bele lekvárt.

Hány éves vagy?

2013. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

És kivágod a sütit a szemetesbe -.-


Miért kéne olyanra csinálnia mindent ahogy te akarod?

Én is válogatós vagyok és sok mindent nem szeretek, de ilyenből nincs hiszti. A pizza egyik felén van gomba, a másikon nincs. A rakott krumpli egyik felében van főtt tojás, a másikban nincs.


Ha meg hisztizni ráérsz a süti miatt akkor azt is felajánlhatod, hogy a felét hagyja meg neked, te keversz óhajodnak megfelelő krémet.

2013. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom nem az összeset, hanem csak az általa kivettet.
2013. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kérd meg anyukádat, hogy vegyen ki neked egy adagot és abba ne rakjon pl gombát.
2013. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Persze, normál helyeken ilyenkor fele-fele arányban csinálják, de az ő szülei szarnak az igényeire.

Azért ez nehogy már normális legyen.

2013. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
75%
Gondolkozz már egy kicsit! Van ahol éheznek az ember, te meg azért hisztizel, mert tett bele lekvárt, vagy gombát? Akkor ne egyél belőle. Csinálsz magadnak enni, vagy kibányászod a gombát és elküldöd az éhező gyerekeknek...
2013. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kommenteli mindenki azt hogy nem lehet mindig úgy ahogy én szeretem. Amikor leírtam hogy EGYÁLTALÁN SOHA NINCS ÚGY AHOGY ÉN SZERETEM. És nálunk ez a fele-fele megosztás sincs hogy felébe tesznek másik felébe nem. Ha tesznek az egészbe tesznek és tojnak rá hogy megmondtam nem szeretem. Ja és a tetjébe hazudnak és letagadják hogy tettek bele mert remélik hogy nem veszem észre. Utána beismerik hogy igen tettek bele mert ők úgy szeretik és nekem is meg kéne szeretnem úgy ahogy ők eszik.
2013. júl. 21. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!