Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám intézetbe akar adni....

Anyám intézetbe akar adni. Választhatok nevelőotthont, vagy attól függően helyeznek el, hogy hova járok iskolába, hol laktam addig?

Figyelt kérdés

Érdekelne még, hogy ott van-e valamilyen rendszer, pl. "takarodó", kötelező napirend az iskolába járáson kívül, zsebpénz, vagy hogy meddig maradhatunk kint, hétvégén el lehet-e menni, stb; vagy ilyesmiről ne is álmodozzak?


15/L



2013. júl. 26. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar intézetbe adni? Nem tud inkább valami rokonod magához venni? Az intézet nagyon durva hely. Amúgy van zsebpénz és kimenő, meg gondolom, takarodó is. Suliba is járni kell, mert ha lógsz, lejelentik
2013. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miert akar intezetbe rakni?

En ott biztos nem birnam...nem tudsz esetleg nagyszulokhoz menni?

2013. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom nyomós oka van anyudnak,hogy intézetbe akar 15 évesen rakni.....

Eleinte biztosan nehéz lesz...A többi tini biztos piszkálni is fog....

Persze van "kimenö",meg zsebpénz is.A többit neked teszik félre nagykorúságig egy kontóra.2 ismerösöm is intézetben nött fel.....

2013. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem tervezett gyerek vagyok, mindig apu nevelt, anyu számára csak teher voltam/vagyok, s már régebben is le akart mondani rólam.

Epilepsziásan születtem, "drága" a gyógyszer, havonta járok vizsgálatokra, amikhez kell a szülői beleegyezés, nem is tanulok rosszul, ösztöndíjas vagyok, ami viszont azzal jár, hogy a szüleimnek havonta 2x be kell(ett) menni a sulimba, hogy értesüljenek a legújabb eredményeimről... Mivel apu nem rég elhunyt, mimden ilyesmi anyámra maradt, de ez neki túl macerás, ezért úgy döntött, inkább bead egy otthonba, s akkor legalább zavartalanul élhetik az életüket az újdonsült szeretőjével... Röviden ennyi.

2013. júl. 26. 12:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szegénykém. Ez szörnyű. Részvétem. :'(

Nagyszüleid nincsenek, akik tudnának vigyázni rád?

2013. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm kollégista volt közép iskolás korában. Mivel jól tanulsz, az intézetben emiatt biztos kinéznek téged. Viszont mehetnél kollégiumba. Végezhetsz majd diák munkát is, abból lesz pénzed a kiadásaid egy részére, plusz az ösztöndíjad. Szóval keress sulit, ahol van kollégium!
2013. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
20%
Addig kínoznám anyádat amíg nem könyörögne hogy szétlőjjem a pofáját egy sörétessel.Szerintem meg találj egy 20 körüli fiút vagy lányt akivel összejössz érdekből akár és összeköltöztök.Te adod a tested cserébe kitartanak.Lehet, h még élveznéd is ha tetszene a partner.Ha nem akarsz intézetbe menni, sajnos más megoldás nincs.Ja de van.Anyádból a szart is kiverni.
2013. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
16%
Sajnos diákmunkával nem fogsz eleget keresni, hogy egyedül kitartsd magad
2013. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

7 Anyám borogass...megérkezett a troll.


Nem tudsz vele megegyezni, hogy mehess inkább kollégiumba? Az intézetben tönkre fogsz menni. Onnan senki se kerül ki sérülésmentesen. Nekem is sok ismerősöm nőtt fel intézetbe. Az egyik teljesen egészségesen született, de fogyatékos lett az alultápláltság miatt. Ennyit az állami gondozásról.

2013. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy nincs senki rokon, akihez mehetnél? :s

Vagy ismerős, aki befogadna, ha dolgozol is mellette, vagy segítesz nekik, vagy mit tudom én...


Minket is kidobott anyukánk anno, de szerencsére mi tudtunk apuhoz menni, és ő nevelt fel minket - a mai napig hozzá fordulunk, ha bármi van. Sajnálom, hogy neked ennyire szörnyű a helyzeted. :(


28/N

2013. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!