Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van pár hónapom. Hogy győzzem...

Van pár hónapom. Hogy győzzem meg anyát, hogy elengedjen 3 napra?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az,hogy 17 éves lány vagyok, és van egy srác aki csak a barátom ő 18,kicsit messzebb lakik tőlem. Mondta,hogy lesz valami alkalom a Balatonnál, 3 nap. Eljönne értem kocsival (2 éve van jogsija) és elvinne. (Bár akkorra nekem is meglenne a jogosítványom). Egyikőnk se iszik,én már ismerem őt 4-5 éve és teljesen normális srác.

Még nem kérdeztem meg anyát,de eddig bármit kérdeztem első reakció mindig a "nem" vagy a "ki van csukva!" mondat volt.

Ráadásul ahova mennék felnőttek is lennének, gyerekes anyák és apák is! Ha esetleg meg mégis inna, tuti nem ülnék vele kocsiba,hazajönnék vonattal vagy busszal. De erre kétlem,hogy sor kerül.

Anyát az fogja aggasztani,hogy nem ismeri a srácot,meg tuti valami drogos és a város utáni első fával fogunk karambolozni.


Sose járok bulizni,mert nem vagyok az a fajta,de akárhányszor kérek valamit (bemehessek egy fiúbarátomhoz szomszéd városba, elmehessek egy osztálytársnőmhöz aki egy órányira lakik busszal) mindig nemet mondott. Ugyanakkor mindig mondja,hogy elmehetnék bulizni,de ha arra kerülni a sor tuti,hogy nem engedne el. Én megértem,hogy féltenek,de soha nem adtam rá semmi okot,hogy ne bízzanak bennem.

Szóval van néhány hónapom,hogy "beadagoljam,meggyőzzem a szüleimet,hogy elengedjenek. Mit tegyek?


2013. júl. 31. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Hívd el a srácot, hogy megismerhessék a szüleid. Ha tényleg rendes, akkor lehet, hogy elengednek. Ha én lennék a szüleid helyében, akkor úgy biztosan nem engednélek el, hogy nem találkoztam még a fiúval.
2013. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyan ez a véleményem, ha én lennék az anyukád és nem ismerném a srácot, tuti nem engednélek el.
2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha bemutatnám és beszélve vele kicsit akkor jobb lenne? (bár a bemutatás elengedhetetlen úgyis)
2013. júl. 31. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Találkoztál már személyesen a sráccal? Miért nem mutattad be anyukádnak, ha ilyen jó barátod?
2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztam,mivel messzebb lakik (meg se mertem kérdezni,hogy elengedne-e).
2013. júl. 31. 11:26
 6/9 A kérdező kommentje:
De mielőtt elmennék Balatonra, tuti,hogy találkoznék előtte vele,mert úgy azért én sem mennék
2013. júl. 31. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy nem is ismered. Így már teljesen jogos, hogy nem engednek el. Ha kicsit belegondolsz te is megérthetnéd...
2013. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most az, hogy előtte egyszer összefutsz vele, az semmi. Attól még nem fogod ismerni.
2013. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megértem, hogy nem engednek el. Ezért tettem fel a kérdést, hogy miután én is személyesen is megismertem hogy cselekedjek :)
2013. júl. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!