Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves magyar lány vgayok de...

15 éves magyar lány vgayok de a barátom cigány és ezért a szüleim tiltanak töle pedig már 2 éve járunk de így nagyon nehéz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 12:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
de az nem biztos hogy igazuk is van mert tiltják, nem kell általánosítani nem minden roma bűnöző. (csak nagyon sok, ez tény). és én nem azt még érteném hogy 13 évesen tiltották, de 15 évesen? Na ne már..
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

Szegény de tisztességes, és cigány?

Paradoxon, nem létezik ilyen:D

Majd ha neked is lesz gyereked, megérted, miről beszélnek.

Nem kell rasszizmusra nevelni senkit, a cigók önmaguk ellen hívják ki a sorsot a viselkedésükkel.

2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
ha a sok cigány bűnöző miatt így gondolkodtok az összesről nem csoda ha a normálisak sem kapnak munkát és akkor csodálkoztok h szegények..
2013. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2%
én a szüleid helyébe azonnal kitagadnálak és takarodhatnál a cigudhoz
2013. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát...az én öcsémnek 2 komoly kapcsolata volt cigány lánnyal. Az elősvel 16 évesen. Nekünk sme tetszett, de beletörődtünk, mert öcsém belázadt, és oda, a telepre költözött. Kiscsaj teherbe esett, tesóm 17 évesen apa lett,de még azelőtt majdnem börtönbe került valami hülyeségért, ahol a bíróságon a "sógorai" meg azok a "milyen rendesek" magukról rá terelték a sarat. De még akkor sem kapcsolt. Amikor otthagyta a csajt, aránylag hamar leszálltak róla (a lány beleszeretett egy cigány gyerekbe ) , de első dolguk az volt, hogy pereljenek gyerektartásért. (azóta is fizet) Második eset: nemrég lett vége a kapcsolatnak, itt is mondtuk, hogy ne kövesse el mégegyszer ezt a hibát, de megint csak durciskodott, ekkor már tesóm dolgozott, a kiscigány lány meg vetetett vele ruhákat, kifestette vele a házukat, állandóan rajta lógott, tesóm a munkát is elhanyagolta, kirúgták. Aztán nem tudom a szakítás okát, de megtörtént, a kiscsaj meg ráküldött egy cigány embert,hogy verje meg. (Szerencsére csak lefejelte). És szerintem még most sem fogja békén hagyni. Ezek az én tesóm tapasztalatai, remélem, neked nem kell majd jó nagyot pofára esned, ha majd komolyabbra fordul a dolog.
2013. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem közvetlen családban, de tudok magyar lány-cigány fiú eseteket, ott pedig nagyon sok esetben, ha komolyabbra fordult a dolog, a magyar lányok is lecsúsztak, teherbe estek (ennyire erős a cigányok közege) , aztán a "rendes" cigánypali elkezdte őket püfölni, meg bezárni a putriba, merthogy nem mehetnek sehová (ők félreléphetnek, az nem baj). Azon is gondolkozz el,hogy beillesz-e egy hangos cigánytelepi család közé...mert ott vagy olyanná válsz, mint ők, vagy kiutálnak. Némelyik közösségük pedig akkor is utál, ha alkalmazkodsz, mert magyar vagy,..
2013. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
A mai sztereotípiák miatt ne csodálkozz! Nekem nagyon rossz tapasztalatom van a cigány-magyar kapcsolatokról, pedig a srác egyetemet végzett igen jó eredménnyel(itt ismerkedtünk meg), nem tudom hány nyelvvizsgával, eminens tanuló, mindenki kedvence, kedves, aranyos,közvetlen. Mégis életem legnagyobb pofonjait adta, ha a földön voltam, belém rúgott, stb(képletesen)Évekbe telt(vagy talán még most sem teljesen)mire össze tudtam magam szedni. Nyilván lehet ezt más pasi is megtette volna. Valahogy megértelek téged is, de a szüleidet is. Mikor a rózsaszín köd beborított, akkor nem érdekelt senki és semmi, el tudtam képzelni magam körül akár 4-5 kis fekete lurkót, nem érdekelt senki véleménye,szerettem és kész. Mindenkivel képes voltam szembe menni érte/értünk. Aztán ahogy ez elillant, rájöttem,hogy nem lett volna ez olyan jó dolog. Nem mert rasszista vagyok,csak alapvetően más kultúra, ebből adódóan sok konfliktus. Nem is nagyon tudok érdemben mit tanácsolni, pedig ezt szeretnéd:( Nehéz dolog...De még csak 15 vagy, annyi minden fog történni még veled. Én mikor megismerkedtünk 22 voltam, szóval idősebb, tapasztaltabb. Várj még mindenféle hirtelen döntéssel. Ez az egy, ami eszembe jut:)
2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 _Jessy_ ***** válasza:
58%
Aki egy 13 éves lánnyal összseszűri a levet, becsületes nem lehet... És én sem hagynám, attól függetlenül, hogy cigány-e vagy sem.
2013. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem irigylem a szüleidet. Szeretnék, ha boldog lennél, de tudják, hogy vele nem lehetsz az hosszú távon. A két kultúra nem jön össze. A cigányokat visszahúzza a család, a közösségük. Te soha nem lehetsz köztük egyenrangú.Náluk törvény, hogy a magyarnak adott szó nem számít, a te igényeid nem számítanak, és köztük te vagy az utolsó.
2013. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
Láttad már, hogyan megy egy cigány házaspár, pár az utcán? A nő mindig legalább 2-3 lépéssel a férfi után! Ez nálunk nem megy, de náluk ez elfogadott, mert ez náluk ősi szokás.
2013. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!