Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy huszonéves...

Normális, hogy huszonéves lányként féltenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Hajón dolgozom már 3. éve, és amikor véget ér egy szezon, akkor hazajövök (az első szezon után vettem egy kocsit a megkeresett pénzből) és kb 1-2 hetet vagyok itthon, aztán úgy döntök, hogy elmegyek különböző országokba nyaralni, kikapcsolódni, pihenni. Spanyolország, Olaszország stb.

Akárhányszor beülök a kocsiba, anyám tisztára félt, hogy bajom esik. A hajón is lehetne bajom, de attól még se félt annyira.


2013. aug. 11. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen


a nagyszüleim ha hosszú útra mennek a szüleim a mai napig elvárják, hogy odaszóljanak, vagy dobjanak egy sms-t hogy épségben megérkeztek.


Én sem élek otthon már, mégis tisztára ki voltak akadva, amikor kocsit vettem, hogy még egy ok ami miatt aggódhatnak...


szüleim 50 alattiak


nagyszüleim 70-esek



26/N

2013. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert hajó balesetek évente egy van a híradóba míg autó baleset naponta 10. Persze, hogy normális ha félnek, hisz a gyerekük vagy.
2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez be van kódolva a szülõkbe, mert nagyon sok rosszat lehet hallani!

Addig örüljél, amig van, aki félt!

Egyébként klassz munkád lehet!

2013. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem rossz munka, világot járok, szeretem is, első szezon végén a fizetésemet átváltottam forintba és vettem egy használt, de jó állapotú BMW-t és Mercedest is egyszerre. Szüleimnek mindig küldöm haza a biztosítás árát meg a súlyadó összegét is, hogy fizessék ki.
2013. aug. 11. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Egy szülő mindig félti a gyerekét, még ha a szülő 100 éves, a kislánya meg 80 akkor is.
2013. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, normális:) inkább örülj annak, hogy érdekled őket és szeretnek téged:)

kicsit azért néha a tempóból nem árt lassítani, mert így jóhogy mégjobban féltenek a szüleid:)

gondolj néha rájuk is, mennyit aggódnak:)

2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mit kell csinálni a hajón, hogy ilyen jól keresel?Mennyi ideig vagy uton?
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-8 hónapig vagyok úton, folyamin általában 6 hónap a szezon, óceánjárón 8, én mondjuk felszolgálói munkakörben vagyok, de mivel alapból több munkám is van, bárhova be tudnak tenni ha emberhiány van, én eddig mindig folyamin voltam, hogy könnyebb legyen hazajutni, de hamarosan szerintem közlöm, hogy óceánjáróra akarok menni
2013. aug. 11. 18:07
 9/10 A kérdező kommentje:
egyébként tévhit, hogy jól keresek (na jó, ez igaz is, hogy jól keresek), de a hajón az a jó, hogy nem kell semmire költenni, szállás van, napoi 3-szori étkezés biztosítva és korlátlan ásványvízfogyasztás, ha valakinek extra igénye van azt megveheti a fizetéséből (nekem nincsenek)
2013. aug. 11. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:

SZerintem is ez a nagy előny hajón...


Nagyjából alig van szabadidő, amikor lehetőséged lenne elkölteni (maximum ha kiköttök)

nem kell ételre, szállásra, rezsire költeni

ruhára sem túl sokat, hiszen nem megy az ember annyifelé, munkában egyenruha van..


Ráadásul azért a kereset is több, mint ami itthn van, de inkább az előbb felsoroltak miatt marad meg a pénz.

havi fix mellett pedig ott van a jatt is...

2013. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!