Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnád ha a fiad...

Hogy fogadnád ha a fiad közölné veled, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Az én fiam még csak 4 éves de úgy félek, hogy 10-15 év múlva elém áll és ezt mondja. Onnantól kezdve nem tudnék úgy nézni rá ahogy addig. Próbálok nem erre gondolni mert még a végén bevonzom de akkor is félek tőle hiszen tök normális családból származó normális emberekkel megtörténik és annyi ilyet lehet hallani. Én személy szerint undorodom a melegektől (bocsánat) és képtelen lennék ezt elviselni. Te mit tennél?
2013. aug. 12. 12:35
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%
Remélem soha de soha nem fogod éreztetni a fiaddal, hogy ha meleg lenne zavarna, vagy hogy el kell őket ítélni. Nagyon nagyon mélyen hallgass erről, mert ha mégis meleg fiad lesz, akár öngyilkos is lehet emiatt a felfogás miatt. És még mindig jobb egy meleg gyerek, mint egy halott.
2013. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
17%

Hogy mit csinálnék?

Attól függ.

Ha nem jár melegfelvonulásra akkor oké.


De ha évente lezáratja az Andrási utat azért mert meleg, s nem engedi az ott lakokat rendesen haza menni akkor én is évente lezáratnám az ő lakhelye környékét. Ezúttal menjen csak ő haza kerülő úton, ezúttal azért mert én heteroszexuális vagyok.

2013. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszerűen nem értem miért kell ekkora feneket keríteni a meleg témának. Valaki nem meleg lesz, hanem annak születik. Így kell elfogadni és kész. Nem tehet róla, ugyanúgy, ahogy a haja színét sem választhatja meg az ember, vagy épp a nemét sem. Egy meleg semmivel nem rosszabb, mint egy hetero. Ugyanúgy élhet értékes életet, mint bárki más.

A homoszexualitás nem bűn. Amúgy meg az ágyban felőlem mindenki azt csinál, amit akar, addig, amíg nem árt vele senkinek.

Sokkal nagyobb gond pl. az a sok, magával eltelt hetero pasi, aki lábtörlőnek használja a nőket. (ezt nem általánosításként írom, nem állítom, hogy minden férfi ilyen). Ők nőket kefélnek. És? Attól még egy kap sz*rt sem érnek

2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén remélem, hogy a fiad meleg lesz.
2013. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
19%

"A génektől függ az hogy valaki meleg-e vagy sem és nem a nevelésétől."


Ez nem igaz. A tudomány nem oldotta még meg ezt a kérdést, a legtöbben 3 komponens - a gének, hormonok és a szociális környezet - együttes következményének gondolják a homoszexualitást.

2013. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%

Csak gratulálni tudok, hogy a gyereked még csak 4 éves, de te már azon rágódsz, hogy mi van ha meleg lesz....ennyi esze hogy lehet egy felnőttnek most komolyan?

A gyereknevelés NEM arról szól, hogy azt tartod meg, amelyik neked szimpatikus.


Undorító vagy már ne is haragudj, hogy már most ennyire homofób vagy. Feltételezem (joggal), hogy ha lányod lenne, meg sem fordulna ez a fejedben, mert a leszbikusok szexik igaz? A hozzád hasonló mentalitású szülők gyereke lesz a lehető leggyorsabban öngyilkos, mert nem tudja feldolgozni a szülei gyűlöletét. Szóval szerintem jobb ha csöndben maradsz. Aztán ha meleg lesz, akkor mit csinálsz? Kiteszed az utcára, és elkönyveled magadban, hogy "tökéletes szülő vagyok" ?



Egyébként: "Én személy szerint undorodom a melegektől (bocsánat) és képtelen lennék ezt elviselni."


Ezt a pszichológiában projekciónak hívják. Amit MAGADBAN nem tudsz elviselni, azt másokban ítéled el. Szóval szerintem gondolkozz.

2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

Úristen....neked komolyan ez a legnagyobb problémát?

Egyébként szerintem ezt csak provokálásnak írtad ki, mert volt egy hasonló delikvens, az is apukának adta ki magát, és az is hasonló kérdést tett fel. Esetleg nem te voltál?


Egyébként már nem azért, de én egy meleg családtagot egyáltalán nem szégyellnék, sőt, támogatnám. Egy homofóbot viszont marhára szégyellnék. Ő a gyereked marad akkor is, ha meleg. Ez NEM nevelés, és NEM hit kérdése. Erre születni kell, pont.

Most őszintén mondom, hogy gusztustalanul undorító, hogy még csak 4 éves a gyereked, de már olyanon gondolkodsz, hogy ha ez meg ez lesz akkor gyűlölöm, kidobom.


A hozzád hasonlóknak egyáltalán nem való se család, se feleség. Ne nyomorítsd meg a gyereked életét a gyűlöleteddel, és ne kergesd öngyilkosságba. Neked mi lenne jobb? Egy meleg gyerek, aki boldog, vagy egy halott, akit te kergettél öngyilkosságba?

Ha ez a hozzáállásod nem fog változni, akkor nagyon meg fogod szívni később.

2013. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
Énn a tojáslevestől is undorodom
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
86%
de ettől még nem tagadom ki
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%
Megkönnyebbülnék, hogy nem azt jelenti be, hogy halálos beteg... tökéletesen alkalmatlan vagy a szülői szerepre.
2013. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!