Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Esténként angolul beszélgettem...

Esténként angolul beszélgettem pár gyerekkel online skypeon keresztül most anyám azt hiszi hogy hülye vagyok és pszichológushoz akar vinni. Hogy magyarázzam el neki ha az igazat mondom nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Itthon senki sem tud angolul, és nem is értik hogy én honnan tudok. Azt hiszik hogy begolyóztam és a falhoz beszélek. Hiába mondok bármit el akarnak vinni pszichológushoz. Mit mondjak hogy végre leszálljanak rólam? Mással nem történt még ilyen?


Még ha azt mondtam volna hogy ekszöszájzbúk akkor megértem (kínos nevetés)

15/F


2013. aug. 12. 19:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tudják hogy az iskolában tanitanak idegennyelvet? vagy mi?
2013. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd, had' vigyenek. Aztán szépen mosolyogva meséld el a pszichológusnak, miért is vagy ott. Jót fog nevetni :)
2013. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%

Régen, amikor elkezdtem haverokkal skype-olni, akkor az én szüleim is mindig benyitottak, hogy kihez beszélek én.

Elmagyaráztam, hogy az interneten keresztül mikrofonnal beszélek a barátaimhoz.


Amúgy próbáld meg behívni a szobádba a szüleidet és kapcsold be a hangfalat, hogy ők is hallják, hogy a túloldalról is beszélnek hozzád. Ha hallják ők is, hogy valakivel beszélsz, akkor csak elhiszik, hogy nem meghülyültél.

2013. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem, meg vannak kövülve. Pedig annyira nem lakunk vidéken.... Igazábol nem tudnak semmiről, tisztelem őket de nem az eszükről híresek. Az a szerencsém hogy belőlem pár angol szó miatt nem akarják kiűzni az ördögöt.
2013. aug. 12. 19:28
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, ha elvisznek is, elmondod a pszichológusnak, hogy mi a helyzet, az körbe fogja röhögni anyukádat. Már ezért megérné.


(Ne haragudj, de hogy lehetnek ilyen buta szüleid?)

2013. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jó, de a telefont meg elvették, és nem kaphatom vissza mert csak "meghülyít". Tiszta vicc. Most is haverom telójáról írok míg megy a buli.
2013. aug. 12. 19:30
 7/37 A kérdező kommentje:
Mind1 lehet tényleg az lesz a legjobb ha elvisznek és akkor ott elmagyarázzák nekik. Mert ha mások mondanak valamit az biztos úgy van, ha én akkor hülyeség.
2013. aug. 12. 19:34
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Menj el a dokihoz,nem ártani fog,hanem tényleg segíteni.

Magyarázd el neki ezt amit leírtál,aztán először is fog egyet röhögni,másodszor pedig,neki elhiszik a szüleid.

2013. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Menj nyugodtan a dokihoz velük. Szerintem úgyis a szüleidet fogja behívni helyetted, ha már elmondtad, mi a helyzet. :D
2013. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
A szüleid mikor meglátják a számítógépet, nem szaladnak visítva szentelt vízért és fokhagymafüzérért? :D Ja, és a feszületet ki ne hagyjam...
2013. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!