Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 23 éves...

Ti mit tennétek ha a 23 éves lányotok bejelentené, hogy együtt van egy 45 éves roma férfival és gyereket vár tőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztóan kiakadnék, hogy így elrontja az életét és amennyiben nem derül ki, hogy egy álom férfiről van szó aki tökéletes, hát nagy összeveszések lennének az biztos...
2013. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Kiakadnék, hogy hogy lehet a 23 éves lányom ennyire idióta, hogy így tönkretegye az életét. Azt még nehezen de elfogadtam volna hogy apja korabeli férjet választ (bár ez is sokkolt volna keményen) de azt hogy roma!!! és 45 éves.. na ez végképp kikészített volna.. Nem hiszem hogy támogatnám ezt a döntését..
2013. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Amit a 3. válaszoló!
2013. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Biztos,hogy kiakadnék. Semmiképpen nem támogatnám.
2013. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az unokátokra kivánciak lennétek?
2013. aug. 17. 15:00
 6/22 anonim válasza:
38%

csak feszítő vassal lennék rá kíváncsi...

(tutyi)

2013. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

második vagyok..

Nem tudom hogy kíváncsi lennék-e az unokámra. A nagy lenne a harag bennem, ha csúnyán összekapnánk akkor nem lennék rá kíváncsi.. Bár az is lehet hogy elfogadnám hogy megszületett de csak ennyi... Tudnék róla, de nem hiszem hogy ragaszkodni tudnék..Főleg ha ki nem állnám az apját..

2013. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Azon, hogy a 23 éves lányom egy 45 éves férfival van együtt csak kiakadnék nagyon, hogy hol ronthattam el a nevelését.


Azon, hogy még cigány is annyira kiakadnék, hogy kitagadnám és soha többé hallani sem akarnék róla. A kölykökről, amit összehoznak meg pláne nem.

2013. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Nagy csapás lenne, az biztos. Én megbeszélném vele, hogy vagy szakít vele, vagy engem felejtsen el, mert nem akarok miatta bajba kerülni. De persze könnyen beszélek, nincs gyerekem...de valószínű, már magamat is félteném, nehogy hozzám járjon a kis pereputty balhézni, ha valami nem tetszik. Amúgy meg megmutatnám neki ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=qhm-JACAOeY
2013. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

Vagy én vagy a vén roma pasas.. Ha úgy dönt a cigánynak akar szülni akkor rendben.. de engem felejtsen el.. Nem érdekelne hogy utána hogy él, és hány gyereke van...

Szégyellném nagyon...

2013. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!