Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyukámmal?...

Mit csináljak anyukámmal? Folyton megsértődik.

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni magamnak valamit, amire azt mondja, hogy szerinte hülyeség, és hogy úgyse fogom használni, de tudom, hogy használni fogom, mert már régóta hiányolom. De ha meg megveszem, akkor megsértődik, meg pampog, hogy úgyse fogom használni, meg hogy sosem hallgatok rá. Mit kezdjek vele hogy ne sértődjön meg?
2013. aug. 21. 16:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
43%
Verj neki egyet.
2013. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
és mi az amit megszeretnél venni?:) lehet jogosan mondja hogy felesleges.. bár én nem tudom:)
2013. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Hány éves vagy? - feltételezem, ennyi információból, hogy anyukád pénzén vennéd azt a dolgot.

Mi lenne az a dolog?

2013. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
dehogy anyukám pénzén venném! abból a pénzből venném, amit összegyűjtöttem magamnak, pl. ballagásomról ami maradt (szinte semmit sem vettem még belőle, csak egy pólót, és már azt mondja, hogy hülyeségekre elverem (szinte alig vannak pólóim, amik vannak azt is saját pénzemen veszem, amit vagy apa, vagy a nagyszüleim adnak)
2013. aug. 21. 16:54
 5/17 anonim válasza:
Amennyiben a te pénzeden vennéd, szerintem semmi beleszólása nincs.
2013. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de nem akarok belőle sértődést. megvenném, de csak pesten van, ahova csak vele tudok felmenni, és akkor ott puffog utána...
2013. aug. 21. 17:10
 7/17 anonim válasza:
Mit is szeretnél venni?
2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Pest-re menj fel egy haveroddal. Ha te kaptad azt a pénzt, akkor jogosan elköltheted.
2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy mártír és téged érzelmileg zsarol. Teljesen mindegy, hogy mit akarnál venni, neki akkor se tetszene. Eddig a múltban nem kötött bele mindenbe? Hagyd rá, és lépj ki az ördögi körből, magyarul szrrd le! Rajta nem segíthetsz, ő nem miattad puffog. Ha te most épp nem akarnál venni semmit, akkor másért durcáskodna. Olvass utána a mártír játszmáknak a neten
2013. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem mindig mártírkodik, tud aranyos is lenni, csak ha valamit akarok venni a pénzemből, egyből jön azzal, hogy nem fogom használni, vagy hülyeség, meg hogy sosem hallgatok rá...
2013. aug. 21. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!