Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan szidják a barátomat,...

Állandóan szidják a barátomat, és engem is. Miért van ez? Nektek mi a véleményetek erről? Én fújom ezt fel? :O

Figyelt kérdés
A barátom amikor itt van, akár hányszor elköhintik magukat segít bármiben. Tegnap apu csak megemlítette, hogy "lehet hogy ezt a gázcsövet sem ártana lefesteni sárgára majd valamikor". Mire haza ért megcsinálta, és este még falat is vakoltak. A mamám meg egyfolytában mást se csinál csak szidja, amióta a párom mondta egyik héten neki, hogy az apja is többet csinálhatott volna mikor még együtt éltek, mert hazaért a munkából és egyből kocsma. Hozzá kell tenni hogy az apja 8 óránál többet nem dolgozik, és nem is megerőltető, és ezért piszkálja a mamám, mert állítása szerint pálcát tör a szülei fölött, miközben szerintem rohadtul igaza van mert a párom reggel fél 5 kor kel, és van hogy este 9 órakor még nincs itthon. Akkor már mit várna el tőle? Mit csináljon? Fáradt, és örül hogy ledőlhet már az ágyba meg fürödhet meg ehet. Volt hogy egyik nap dolgoztunk, és későn kerültünk ágyba mindketten. Másnap úgy három negyed 10 fele keltünk fel, és mire lementünk fölháborodva mondta hogy pofátlanság eddig aludni. Szerinte csak lehúz, meg minek van itt ez a kölök, meg olyan vagyok, mint a tüzelő szuka, szóval megy a kan után, és egyéb jelzők.. Nagyon sokat várnak el tőlem, aminek mindig igyekeztem megfelelni, de ez sose sikerül, és már kezdek kibukni.. Anyukámat is egyfolytában csak szidják, meg hogy nem dolgozik!? Épp ez az hogy agyon dolgozza magát mindig. Minden nap 16 órákat van távol még hétvégén is, és csak azért mert kell neki a pénz, arról nem is beszélve, hogy a nyelve is hátra csúszik álmába. Mit tegyek? A csalódás mindennap elvisz az ember lelkéből egy darabot.
2013. aug. 21. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj a mamának megfelelni, ne is vegyél kb tudomást a létezéséről, csak bájosan mosolyogj hogy igen hát hogyne és ne törődj vele. Szerintem ez az egyetlen megoldás.
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mamád nem egy túl jó ember, az a tipikus ha már nekem nem jó, másnak se legyen kategória. Akiken érzed, hogy egyeznek a gondolataitok, avval tarts össze, és fordulj az ellen, aki ártani akar nektek. Idős ember ide vagy oda, én nem tartom tolerálhatónak azt, hogy egy idős ember lelki üdvéért egy komplett család menjen tönkre, mert mamikának az esik jól, ha mindenki depressziós körülötte, és egyedül vannak a magányukban.
2013. aug. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikancska válasza:
Az én problémám is hasonlít a tiédhez. Anyámnak semmi nem jó és minig én vagyok a kakuktojás a három lány közül. Van még két idősebb nővérem is. A páromat is mindig nekem osztották hogy milyen rossz ember. És mikor a barátomnak meséltem a multamról akkor csak ennyit mondott: Már nem élsz otthon tanácsot adjanak de az életedet ne akarják megváltoztatni és engem se. Valamint ha annyira megbántanak akkor meg kell szakítani velük a kapcsolatot. És ezt nekem azért mondta mert minden alaklommal sírva jöttem el tölük. Épp 3 hete hogy fel mentem hozzájuk és kidobtak minket a lakásból.
2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!