Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Összejöttem egy...

Mit tegyek? Összejöttem egy Fradista sráccal, de az egész család a DVTK-nak szurkol. Elmondjam otthon?

Figyelt kérdés
Apu csak egy valamit útál az életben:a fradistákat.

2013. szept. 26. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Szóval pár bőrlabda után rúgkapáló inkompetens majom fontosabb apádnak, mint a lánya és az újdonsült párja? Nagy értelmiségi lehet az öreg, ha az alapján utál embereket, hogy milyen focicsapatnak drukkol. Ha már ilyen korlátolt, direkt az arcába dörgölném. Csak vigyázzatok nehogy tömegverekedés legyen egy-egy családi banzájon.
2013. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
de komoly
2013. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát meccset nem fognak együtt nézni az biztos XD

Elképesztő, hogy ez tud probléma lenni egy kapcsolatban, hogy ki kinek szurkol. Soha sem értettem ennek mi értelme...

2013. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Most ez nálatok komolyan gondot fog okozni?

Mondd el otthon (meg a srácot is készítsd fel), és mindkét félnek mondd meg, hogy csak akkor mutatod be őket egymásnak, ha képesek ember módjára viselkedni.

Ja, és ilyen esetben minimum egy-két hónapot várnék, hogy tényleg komoly-e a sráccal, van-e értelme bemutatni.

2013. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Utálom az olyan embereket akik az alapján ítélnek meg valakit, hogy kiknek szúrkolnak pl a fociban.

De én a helyedben várnék még a bemutatással legalább 2-3 hónapot akkor már tudjátok, hogy merre tovább. Aztán majd szépen felvázolod a szitut otthon és elmondod apádnak, hogy személyesen csak akkor fogod bemutatni nekik ha ember módjára viselkedik majd és félreteszi az utálatot.

Ha normális a fater akkor nem fog ezen problémázni.

2013. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Valamikor nyáron volt egy olyan kérdés, hogy "Az egész családom skinhead, de az öcsém punk lett..." az volt még komoly.
2013. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen hiszem el, hogy apukád gondot csinálna ebbõl. Lehet, hogy csak te gondolod igy.
2013. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ilyen letezik??? :O Vagy ez egy kamu kerdes??? :)))) Nah neeeee
2013. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Gondolom nem volt rairva a homlokara,hogy hello fradista vagyok... :D XD
2013. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A párom eljátssza h nem szereti a focit, ez működhet sokáig?
2013. szept. 26. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!