Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy sulit akarok váltani, ha nem akarom, hogy tudja az okát?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 10.-et.

Tettem egy olyan dolgot,amire nem vagyok büszke és ez kiderült.Most szinte az egész iskola utál és rettegek bemenni,remeg a kezem odafele,hányingerem van egész nap.

De eddig nagyon szerettem a gimit és anyának feltűnne,hogy miért ilyen sürgős ez és megkérdezne másokat is,ha nem beszélnék.

De nem akarom,hogy tudja,amit tettem,mert balhé lenne.


16L



2013. szept. 26. 18:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Figyu. Az egyik osztálytársamat ujjazás közben kapták lencsevégre, és a volt pasija föltöltötte fészbukra. Az egész osztály, sőt az iskola 70-80 százaláka látta, tanárokkal együtt. Körbejárt a kép fészbukon. Meztelenül, széttett lábakkal, az arca is tökéletesen látható volt. Az egész suli erről beszélt. Nem váltott sulit, és pár nap múlva már a kutyát sem érdekelte.

Szóval nyugi, ez nem akkora nagy ügy.

2013. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem legyél kicsit érettebb, és bírd ki azt a 2 hetet, amíg bárkit is érdekel ez a hülyeség. Utána úgyis lesz jobb sztori. Ennyi miatt elmenekülnél? És mit csinálsz, ha majd valódi problémáid lesznek?

Anyád elé állsz, hogy sulit akarsz váltani. De okot nem mondasz. Azt fogja gondolni, hogy valami szörnyűséget tettél, mert mégis mi okod lenne, hogy ennyire ne bízz meg benne. Ezek után pedig tuti nem azzal lenne elfoglalva, hogy az iskolaváltásoddal vacakoljon. Ami sokkal bonyolultabb és körülményesebb annál, főleg így tanév első hónapjában, mint ahogy gondolod. A pletyka már rég elül, mire átmehetsz máshova.

Aztán ott meg azzal kezdenék, hogy vajon miért pont most jöttél át? Meg a pletyka nem csak iskolán belül terjed ám, ott is elkezdené valaki terjeszteni puszta jószándékból. Utána átmész egy harmadik suliba?

Szerintem azért gondold végig. Ez tényleg egy nevetséges piti ügy, idegeskedni se éri meg rajta.

2013. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Na ez az, a pletyka követ, és még el is fajul. Átmész másik suliba - ott elég, ha van egy rosszindulatú, kíváncsi kislány. Megkeres valakit az előző sulidból facebookon, és megtudja, hogy "egy ribi vagy" - ami egyébként nem igaz. És akkor már arról fog folyni a pletyka, hogy elcsábítod a pasikat a barátnőjüktől. Elmagyarázni sem lesz esélyed.


Itt viszont hamar elül a dolog. Ki tudja, lehet, a sráccal járni is fogtok. Nem vagyok büszke, de annak idején én is egy ilyen baleset következtében ismertem meg a férjemet. Részegen felvitt magukhoz, mert nem akartam hazamenni, ő meg nem akart egyedül hagyni a hideg téli éjszakában. Én az ágyán aludtam, ő a padlón. Amikor bevallotta a barátnőjének, ő ki akarta kaparni a szememet.

2013. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
Majd ráérsz sulit váltani akkor, mikor téged csal meg egy másik kis ribével, mert hogy ez meg fog történni, arra mérget vehetsz. S az még sokkal kínosabb lesz, amikor mindenki lesajnál..
2013. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Én biztos nem engedném, hogy emiatt sulit válts. Ha elég nagy lány vagy ahhoz, hogy átverd anyukád, és más pasijával összefeküdj, akkor a következményeket is viseld el.
2013. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác tisztességes volt. Egy buli után ott aludt úgy, hogy semmi nem történt. Másnap pedig szakított azzal a csajjal, akivel kerek 45 napja járhatott.
2013. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a srácnak és a haverjainak igazuk van. Pletykálnak rólad, és? Jelentenek ők neked valamit? Adsz a véleményükre? Hadd utáljanak, ez csak annyit jelent, hogy valamit jobban csináltál mint ők, és most féltékenyek. Ha rólam pletykál valaki, még magasabbra emelem a fejem, és büszkén vonulok végig a pletykások tömegén - ugyanis én sosem támadnék hátulról, mert ez a legundorítóbb emberi szokás. Akinek számítok, az úgyis tudja, mi történt; akinek meg nem, azzal miért is kéne foglalkoznom...?

Persze, rossz érzés, mikor "mindenki utál", de fel lehet ezt fogni úgyis, hogy ők senkik hozzád képest. A hátad mögött beszélnek, tehát könnyen kinyalhatják a fenekedet, közel vannak hozzá. Azt hiszik, hogy előtted állnak, de te csak akkor látod őket, ha a visszapillantóba nézel, nemde? :)

2013. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy hónap múlva emlékezni sem fog rá senki, max poén szintjén. Lesz addigra öt másik sztori.

Természetesen szégyellheted magad, ez így normális, ebből is látszik, hogy nincs veled semmi baj. De emiatt ne válts sulit, hidd el, fölösleges.

2013. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!