Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatott ilyet a párom?

Hogy mondhatott ilyet a párom?

Figyelt kérdés

Páromnak van három gyereke, a két fiú 20 és 18 évesek a kislány pedig másfél. Az apjuk anyagilag támogatja őket amit nem értek hiszen a két fiú nagykorú és se nem dolgoznak se nem tanulnak. Nekünk meg alig van pénzünk én hiába dolgozom a fizetésem elmegy a rezsire páromnak pedig csak idénymunkái vannak.

Tegnap szóltam neki, hogy nem kellene a volt családját tömni pénzel mire közölte, hogyha ezt mégegyszer meghallja akkor mehetek a francba. Nem értem, ha nem szeret akkor miért hagyta el a családját értem?


2013. okt. 1. 15:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, ha nem szeret akkor miért hagyta el a családját értem?


Talán asszony dobta ki ezt a férget és neked így adta elő. Magadnak főzted! Nem ízlik?

2013. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem a családját, csak a feleségét/ gyerekei anyját hagyta el.

Az nem ugyanaz. A gyerekeekt őis vllalta felelősséggel tartozik értük.

Hiába nagykoruak, ha szükségük van támogatásra.


A párodnak messzemenőkig igaza van...

2013. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Menjenek el dolgozni és akkor lesz pénzük.
2013. okt. 1. 15:08
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna egy családos férfira rámászni, kislány!

Nem szégyelled magad? Sajnálod a gyerekeitől? Semmi közöd hozzá, mennyi pénzt ad nekik!

2013. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy elmennek dolgozni, attól még a párod gyermekei maradnak. Miért ne támogathatná őket?


Sok szülő támogatja a felnőtt gyermekeit is... én nem látok ebben semmi rosszat, nem őket hagyta el, hanem csak az anyjukat.

2013. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Jól kifogtad.


Igazat is adok a párodnak, mert ok, hogy felnőttek, de a mai világban jellemző, hogy a nagykorú gyerekeket is támogatni kell, mert nehezebb boldogulni. Másfelől viszont a semmiből nem nagyon lehet támogatni semmit.

Ha jól értem, te viszel haza több pénzt, akkor én javasolnám, hogy legyetek külön kasszán, és a saját pénzéből támogassa a gyerekeit.

2013. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%

Senki nem lesz azért féreg, mert elhagyja a családját ha mást szeret. Egyszer élünk, senki nem kényszeríthet senkit arra hogy boldogtalanul élje le az életét, csak mert rosszul választott, vagy mert csinált pár gyereket.

A nagyokat csak akkor pénzelném , ha tanulnak vagy dolgoznak, de kevés a bér és nagyon szükségük van valamire, csak eltartani nem tartanám el őket.

Áljj elő , hogy ennyi volt, viszlát , hátha nem lesz olyan nagy a szája.

2013. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem mindkettőtöknek igaza van. De a helyedben, hagynám a fenébe ezt a manust, mert nem érdemel meg téged.
2013. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

"miért hagyta el a családját értem".

Miért nyúltál bele más kapcsolatába. Lehet, már rég visszament volna, csak ex nem engedi, mert elhagyta Őt érted. Érted? Sose leszel olyan fontos mint a családja. Ez valahol így természetes.

A felháborodásod jogos lenne, ha anyuka lépett volna le egy másik pasival, és követelné párodon a támogatást.


Nincs igazad. Aki másnak vermet ás... de hisz tudod.

2013. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szép világ is lenne, ha a szülők 18 éves korukig támogatnák csak a gyerekeiket.

Én 23 éves vagyok, és ha a belemet is kidolgozom, akkor is szükségem van néha a szüleim támogatására. Nem nyúlom le őket, nem lógok a nyakukon, nem is lakom már otthon, de mindig számíthatok rájuk.

Szerintem alap, hogy amennyit bír egy szülő, azt megadja ha a gyereknek szüksége van rá.

2013. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!