Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves vagyok, a barátom 40....

20 éves vagyok, a barátom 40. Szülők hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

"Tiszta hülye vagy kislányom."

Aztán meg kivárnám, amíg erre magadtól is rájössz.

2013. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan én csak 26 vagyok, de nekem így sokkoló:)


Azt tudom, hogy 15 éves koromban vol egy 24 éves pasim és a szüleim nagyon kiakadtak, el is tiltottak tőle.


18 évesen, pedig egy 27 éves tőle már nem tiltottak, de annyira nem is értékelték a kapcsolatot:)

2013. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Én már azon is kiakadnék, hogy "vaok" kifejezést használsz. De szülőként elsőre kétségbe esnék, de magamban biztos lennék benne, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat, kivárnám míg magától vége lesz, addig nem szólnék.
2013. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Semmit.Úgyse lesz hosszú életű,tartós kapcsolat.

Kivárnám amíg vége lesz.

2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
beteges,te még szinte gyerek vagy,egy tini Ő meg egy középkorú férfi aki az apád is lehetne.Tuti sokat beszélnék a lányommal,hogy észhez térjen.
2013. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván nem örülnék, de reménykednék, hogy értelmes, okos lányt neveltem és vagy megjön az esze vagy ez egy "kivétel erősíti a szabályt" típusú kapcsolat... (amit amúgy erősen kétlek :) )


Egyébként nem olyan rettenetes dolog ez, nekem is volt ennyi idősen kalandom a hasonló korú pasival (végül nem történt semmi komoly), de elég hamar rájöttem, hogy ha minden klappol egy pasiban, akkor nem egy 20 évvel fiatalabb kislányban keresi a párját. (Az én esetemben minden klappolt nála, épp ezért jöttünk rá közösen, hogy kevés bennünk a közös és szépen annyiban hagytuk a dolgot :) )

2013. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Amikor 18 évesen bemutattam a 34 éves barátomat, anyuék normálisak voltak vele. Persze a háta mögött nyugdíjasnak csúfolták.

Magamtól rájöttem 3 hét után, hogy hozzám ő túl idős.

Anyuék csak mosolyogtak, és megmondták, hogy ők előre tudták, hogy ez lesz, de nem akartak beleszólni, mert ha megtapasztalom akkor legalább tanulok belőle.

2013. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

És még öregíted is magad!

1 év nem tesz annyit, hogy felfelé kellene kerekítened!


(1994-es)

2013. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is ennyi idős volt, mikor megismerte apámat, aki még a te párodnál is idősebb volt ekkor. Nos, őt imádta anyám családja. 10 év után elváltak a szüleim, de nagymamám a mai napig nagyon-nagyon szereti apámat. Szóval én az ilyet eleve más szemmel nézném és csak az számítana milyen ember a lányom párja.
2013. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

huszonévesen már modell voltam, és állandóan körülvettek az idősebb nők.

kisportolt, fiatalos testem és arcom volt, pont ami ilyen munkához kellett.

rengeteg idősebb barátnőm, partnerem volt.

Az elején a szüleim furán néztek, de megszokták...

rengeteg helyre eljutottam általuk is, meg a meló által is...

de ez csak az én tapasztalatom, neked tanácsot nem tudnék írni, mert nem ismerlek...

2013. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!