Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánt folyamatosan az anyám?

Miért bánt folyamatosan az anyám?

Figyelt kérdés
Nem gyantázza le a bajszom,és mikor mondom,hogy megyek kozmetikushoz,azt mondja,hogy azt a vastag,nagy bajszomat nem fogja 300 forintért legyantázni,és rajtam röhög...És mikor mondom,hogy ez sértő,azt mondja ki nem szarja le..Meg piszkál,hogy nagy a cicim(neki borogatja,elmúlik csöcse van)..13/L
2013. okt. 20. 19:21
 1/2 Levka Reina ***** válasza:
Azt, hogy miért teszi, nem tudom. De arra, hogy mit tegyél, tudok tanácsot adni: sz... azaz sajnáld le Te is. Ha Te úgy érzed, menj el kozmetikushoz, hordj olyan ruhát, ami megy a melledhez, és azzal törődj, hogy Te hogy érzed jól Magad. Egyébként létezik egy könyv, "Mérgező szülők" a címe, keress rá a neten, szerintem szerezd meg és olvasd el. Szép napot Neked! :-)
2013. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nincs ki a négy kereke. Ahogy nagyobb leszel és vissza fogsz tudni vágni és már nem fog tudni uralkodni rajtad, abba fogja hagyni. Sőt, ha lesz pénzed, még ő fog kuncsorogni. A pénz furcsa dolgokra képes az ilyen embereknél.
2013. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!