Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám a tollát keresi...

Anyukám a tollát keresi rajtam és nagyon haragszik de nincs nallam, mit tegyek? (többi len)

Figyelt kérdés
Anyum nem találja a tollát, eltűnt és nem a testvéremen meg apumon keresi, hanem rajtam, de NINCS NÁLLAM!!! Olyat mondott h hazudozó vagyok, pénzt is lopnék szerinte, meg h hogyan lehetnek barátaiim, és megpofozott de egy kicsit a szemembe ment és mondtam neki, hogy ez fájt és azt mondta: Azt sem bánná, ha megvakulnék.!! Mit tegyek? szeretném a szemében tisztára mosni magam.

2013. okt. 23. 12:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
12/L
2013. okt. 23. 12:40
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
először is ha a kérdés igaz, akkor anyád egy pszichopata, lehetne akármilyen toll ha a gyerekem azt mondja nincs nála hinnék neki, nemhogy még felpofozzam és mindenféle hazugnak elhordani.... egyszerűen csak higgadj le és ne kiabálj meg semmi. higgadtan közöld vele hogy akár agyon is üthet akkor sincs nálad a toll és nem hazudsz.
2013. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%

Rajtam anyám a cigit szoktam keresni, jogosan, mert mindig eldugom, hogy ne találja meg, és szokjon le róla. Bár utána visszaadom, azóta amióta ezt játszom kevesebbet cigizik. De volt olyan hogy nem dugtam el és rajtam kereste, de megkerestem neki, és rájött hogy ő hagyta ott XY helyen, és hogy sajnálja.

Adj neki egy másik tollat. Vagy ha nem lehet bírni vele menj el otthonról 1 ismerősödhöz amíg megnyugszik.

2013. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
12 vagyok.
2013. okt. 23. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha a kérdés igaz, akkor ha tudsz zárd magadra az ajtót, vagy ha közel lakik menj el nagyszüleidhez míg anyukád lenyugszik. Az a baj, ezt meg kellene beszéld másik felnőttel. Apukád mit szól ehhez a cirkuszhoz?


Valószínűleg meg fog nyugodni anyukád és akkor majd talán bocsánatot kér (nem biztos) de én akkor mondanám meg neki, hogy ezt sosem fogom megbocsátani.

2013. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Anyád egy elmebeteg. Nem tudom amúgy, milyen gyerek vagy (csinálsz-e őrültségeket, vannak-e zűrös ügyeid), de különben mindegy is, akkor se mondjon olyat a gyerekének, hogy azt se bánja, ha megvakul.

Amúgy adsz okot neki erre a viselkedésre? Nem a mostani konkrét esetre gondolok, hanem úgy általában.

2013. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ha van némi zsebpénzed, lökd oda neki, hogy nesze tollra való.
2013. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zűröös.:$$
2013. okt. 23. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
apud mit szol?
2013. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most nincsen itthon :/
2013. okt. 23. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!