Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódjak vagy felesleges? A...

Aggódjak vagy felesleges? A barátom apukája ránk nyitott

Figyelt kérdés

Ott voltam náluk délelőtt,mert nem kellett bemennünk erre a két napra a suliba.

Nagyon nagy a ház,a barátomnak külön emelete van és még sose volt ilyen.Azt mondta,hogy az apukája nem jön haza estig,de hazajött.

Elég félreérthetetlen helyzetben voltunk...

Amúgy engem ismert régóta,mert a fia 8 évig az osztálytársam volt,csak utána megszakadt a kapcsolat,de most együtt vagyunk 2 hónapja.Meglepődött,de utána ő elment valami tárgyalásra és nem is láttam később.

Most félek,hogy elmondja valakinek,mert ez a kapcsolat eddig nem volt annyira nyilvános.

Tudom,hogy biztos nem a fia magánéletével foglalkozik,de lehet,hogy véletlenül megemlíti valakinek vagy valami és kiderül.

Félek,hogy a szüleim megtudják és akkor hatalmas balhé lenne.



2013. okt. 24. 15:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Barátodtól kérdezd meg, hogy aggódnod kell-e, ő ismeri az apukáját, hogy mennyire tartja magában a dolgokat, vagy ki szokta-e fecsegni, ez csupán intelligencia kérdése.
2013. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagykorúak vagytok, nem valószínű, hogy azzal fog foglalkozni apuka, hogy a szüleid tudják-e.
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

A barátom szerint lazábban kéne kezelnem ezt,de ez akkor is kellemetlen volt.


Ő 16 éves,én 15 vagyok.

2013. okt. 24. 16:18
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Reagálni akartam,amíg meg nem láttam hány évesek vagytok...
2013. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem örül neki, hogy a 16 éves fia elég nagy kan és már fűzi a nőket. A legtöbb férfi így gondolkodik és most büszke rá.
2013. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

én is 15 vagyok,de meg is van a véleményem rólad.

szerintem nem kell semmit sem tenni,ne aggódj.az apja büszke lesz rá h 16 évesen már dugja a csajokat.

2013. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%
Vagy az apukája is rárántott az élményre!
2013. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok. 15 évesen szexelni, és szavaidból kitűnik nem is ez volt az első eset. Reménykedj hogy anyukád nem tudja meg, én elsüllyednék.
2013. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nincs semmi gond a korunkkal.

Ő az első barátom és nem bűn,hogyha szeretek vele lenni.Nem feküdtem le vele,mást csináltunk.

2013. okt. 24. 16:35
 10/33 anonim ***** válasza:
57%
Akkor blédblédeztetek a takaró alatt vagy van, ezt nem értem!
2013. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!