Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyám végre...

Mit tegyek hogy anyám végre felnőttként kezeljen?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok, ha nem csinálok itthon semmit az a baja.

Ha főzők, akkor az azért nem jó, mert nem a megszokott hús leves vagy töltött káposzta hanem különlegesebb. Olyan amit ő nem szokott, és ezt állandóan tudtomra adja.

Semmi sem elég jó neki!

Ha ablakot mosok azt nem úgy kell, ha teregetek az nem jó, és a mosás is zavarja, mert elpocsékolom a mosószert, és hogy azok a ruhák amiket ki mostam nem annyira fontosak.

nagyon nehezményezem hogy nem lehetek önálló!



Elköltözni nem tudok mert tanulok és nincs állandó keresetem!


2013. nov. 12. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj felnőttként. Általában azzal viselkednek így a szülei, akin érzik, hogy hagyja. De nem vagy köteles hagyni. Kérdezd meg, ha főzni akarsz, hogy mit főzz, mit enne szívesen. Ennek örülni fog és nem lesz veszekedés se. Ha beleköt abba, hogy csinálsz valamit, akkor kérd meg, hogy mutassa meg, hogy kell. És ha nem jó, amit mutat, akkor mutasd te meg neki a jobb, hatékonyabb módszert.

Én egy csomót tanítottam anyukámnak a háztartásról, idővel elfogadta, hogy meg tudom csinálni, sőt hatékonyabban. Ő pl. ecettel és samponnal súrolta a kádat, de mivel az nem súrolószer, iszonyat munka, egy évben max. egyszer csinálta meg. Aztán megmutattam neki, mit tud a cif :D Lehidalt tőle :D

2013. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

"Elköltözni nem tudok mert tanulok és nincs állandó keresetem!"

no hat, akkor mire fel kezeljen felnottkent? Felnott az, aki el tudja magat tartani, gondoskodni tud magarol es nem szorul masra.

A masik lehetoseged hogy ferjhez mesz, akkor is el tudsz koltozni.

2013. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálták sokáig. Semmihez se nyúlhattam hozzá, mert jaj, elrontom és akkor mi lesz. Így hagytam őket a francba és hagytam azt is, hogy kiszolgáljanak, kimossák helyettem a ruháimat és a többi, csak a saját szobámat takarította. Persze egy idő után meg ez volt a baj, úgyhogy muszáj volt csinálni valamit. Már takarítok, de csakis akkor, ha ők nincsenek ott. Szerencsére elég gyors vagyok.
2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen zavarodott viselkedésnek pchiés probléma lehet a háterében!
2013. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!