Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni részeges...

Mit lehet kezdeni részeges apával?

Figyelt kérdés

Mióta eszemet tudom, apám elég gyakran részeg, és ordibálnak anyámmal elég gyakran, sokszor szinte minden hétvégén, péntek-szombat-vasárnap de akár hétköznapokon is.

Egymásba kötögetegnek bele, ha épp apám nem csinál semmi olyat, akkor anyám harcolja ki az egész cirkuszt. Apám egyébként sokszor kiszámíthatatlanná válik már, szerintem elveszti az eszét lassan, és meghal, de nem elég gyorsan... állandóan figyelnem kell nehogy történjen valami, közbelépni ha kell, és ha mondjuk felhozom nekik a dolgot, akkor ilyen tagadás van "minden rendben van" anyám is ilyen álomban él hogy majd elmúlik az egész (hiába tart legalább 15-20 éve), de sokszor anyám is egy köcsög. Kikészít ez az egész, megnyomorít. Nemsokára 20 éves leszek, és ugyanúgy frusztrál ez az egész mint 8 évesen, úgy érzem megkötöz és fogvatart az érzés. Nem is tudom végezni ilyenkor a teendőimet, másra se tudok gondolni csak hogy mi lesz most mi lesz hétvégén, vajon megint egy olyan hétvége jön? Nyomorék vadállatok ezek. Nem tudom egyszerűen csak figyelmen kívül hagyni, képtelen vagyok rá, talán mert kiskorom óta ez megy és valahogy megrögzült a félelem amit akkor is éreztem.

Még iskolába járok, elköltözni nem tudok egy ideig sajnos.


Mit kellene tennem? Mert úgy tűnik semmit se tudok tenni..tényleg semmit, ideszültek a ő kis játszmájukba, ami a halálukig tart minimum, én meg amolyan csendes áldozat vagyok, és kitudja még hány ezer családban vannak ilyen gyerekek. Irigylem azokat akiknél elváltak a szülők... itt ebből nem tud senki kiszállni, mert apám fenyegeti anyám meg összevissza beszél mindenféle baromságot ha iszik, ha nem iszik akkor normális, de egyre ritkább az ilyen...

Most várnom kéne amíg elviszi a halál? Kutyáknál ha szenved a kutya altatást kérnek, de embereknél ezt nem lehet csak úgy ...



2013. nov. 15. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk van aki józanul is ezt csinálja
2013. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, nézted ezt pont eleget, ideje elköltöznöd, és új életet kezdened!
2013. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!